OFFICE A REPROGRAFIA

Produkty pre každodenné použitie v kancelárii, ktoré zahŕňajú papiere vhodné pre čiernobielu i plnofarebnú tlač, vrátane papierov farebných a recyklovaných. Nájdete tu tiež produkty pre archiváciu, formuláre a tlačivá, samolepiace etikety a pokladničné kotúčiky. 
Použitie: atramentová a laserová tlač, papier do ihličkových tlačiarní, tlač fotografií, kopírovanie, hlavičkové papiere, prezentácie, výročné správy, formuláre pre vyúčtovanie, mzdy a bianco faktúry , archivácia a triedenie dokumentov, pokladničné systémy.

  Digitálne papiere
  (40)

  Vysoko biele papiere so špeciálnou povrchovou úpravou vo formátoch A4 až SRA3, v širokej škále gramáží. Vhodné pre plnofarebnú tlač, napr. fotografií, prezentácií, diplomových prác a dokumentov, kde je kladený dôraz na kvalitu farebnej tlače.

  Podskupiny & Produkty

  Prémiové kopírovacie papiere ("A")
  (2)

  Papiere špičkovej kvality s extrémne vysokou hodnotou belosti a opacity.

  Podskupiny & Produkty

  Multifunkčné kopírovacie papiere ("B")
  (2)

  Mnohoúčelové papiere s vyššou hodnotou belosti pre každodennú obchodnú komunikáciu. Ponúka ideálny pomer medzi kvalitou a cenou.

  Podskupiny & Produkty

  Základné kopírovacie papiere ("C")
  (6)

  Papiere vhodné pre každodennú čiernobielu tlač a kopírovanie.

  Podskupiny & Produkty

  Farebné kopírovacie papiere
  (51)

  Kvalitné farebné kopírovacie papiere s výbornou potlačiteľnosťou, ponúkané v škále 28 odtieňov, v gramážach 80 a 160 g/m².

  Podskupiny & Produkty

  Kotúčiky do pokladní
  (8)

  Kotúčiky do pokladní sú vyrobené z bezdrevného, ​​termocitlivého alebo priamoprepisového papiera. V ponuke rôzne druhy, šírky a priemery kotúčikov a dutiniek

  Podskupiny & Produkty

  Papiere v roliach
  (16)

  Kopírovacie papiere v rolkách, dostupné vo všetkých štandardných šírkach a návinoch. Sú vhodné najmä pre použitie v multifunkčných veľkoformátových tlačiarňach.

  Podskupiny & Produkty

  Samolepiace etikety
  (16)

  Biele samolepiace etikety sa silno lepivým akrylátovým lepidlom, dodávané v širokej škále rozmerov. Vhodné pre potlač vo všetkých typoch laserových a atramentových tlačiarní.

  Podskupiny & Produkty

  Kreatívne papiere
  (44)

  Štruktúrované vizitkové kartóny vo formáte A4, v gramážach 220 až 250 g/m², vhodné pre potlač v laserových tlačiarňach.

  Podskupiny & Produkty

  Školský kartón a pauzovací papier
  (4)

  Kartóny pre využitie vo výtvarných školách a grafických štúdiách, vhodné pre skicovanie alebo modeláciu (strihanie, skladanie).

  Zobraziť produkty