INFOCENTRUM

hand-295x194.jpg

INTERNETOVÝ OBCHOD

Buďte o krok napred. Nakupujte online.

Internet poskytuje rad možností a jednou z nich je i objednávanie produktov online. Všetky štandardné položky z ponuky Antalis môžete teraz objednať prostredníctvom nášho e-shopu - jednoducho a na pár kliknutí myšou.

Na nasledujúcich riadkoch nájdete informácie o výhodách online nakupovania, návody na zriadenie a vedenie účtu a odpovede na často kladené otázky.

PREČO NAKUPOVAŤ ONLINE?

Odhaľte hlavné výhody nákupu online.

 

Dostupnosť 24/7

Rozsiahly katalóg produktov

Individuálny cenník

Okamžité overenie dostupnosti

Špeciálne akcie a zľavy

História objednávok

Faktúry na stiahnutie

 

KAM ĎALEJ?

Už viete čo môžete s naším online kontom získať. Teraz je čas postúpiť ďalej - vyberte si prosím jednu z nasledujúcich možností.

registrace-200x200.jpg

Notes-200x200.jpg

bulb-200x200.jpg

REGISTRÁCIA

Vyberte si najjednoduchšiu cestu
k získaniu online konta.

ONLINE KONZULTANT

Zistite ako využiť svoj
online účet naplno.

PODPORA

Spýtajte sa nás,
radi Vám poradíme.

 

HISTÓRIA OBJEDNÁVOK A FAKTÚR

Invoicing-295x194.jpgVeľkou prednosťou online účtu je prístup k histórii vašich objednávok a faktúr. A to nielen tých, ktoré ste zadali cez internet - k dispozícii máte aj faktúry k objednávkam zadaným prostredníctvom nášho call centra.

Čo to pre vás znamená? Napríklad, že váš účtovník si môže kedykoľvek stiahnuť faktúru k v minulosti zrealizovanej objednávke. Vaši nákupcovia môžu na jeden klik zopakovať predchádzajúci nákup. Kedykoľvek si tiež môžete stiahnuť súhrnné dáta objednávok a využiť ich pre potreby analýzy.