o nás

Print_ContentPage_259x194-1.jpg

Predajné  sektory

Antalis, a.s., pôsobiaca na slovenskom trhu, ponúka svojim zákazníkom široký sortiment produktov v 3 sektoroch - Print, Office a Visual Communication.
Objednávať môžete telefonicky, e-mailom, alebo priamo u obchodného zástupcu vo vašom regióne.
I keď sa tovar distribuuje len z 2 logistických centier (Sv. Jur a Ličartovce), môžeme sa pochváliť jedným z najflexibilnejších systémov dodávok tovaru.

Našou hlavnou úlohou je zabezpečiť zákazníkom produkty a servis, ktoré spĺňajú ich konkrétne požiadavky. Cieľom je doručiť tovar včas a poskytnúť zákazníkom podporu pred, počas ako aj po každej objednávke.

 

 • Sektor  Print

  Papier pre tlačiarov, vydavateľstvá, reklamné agentúry, grafické štúdiá. Kreatívne, natierané, ofsetové, samolepiace a samopriepisové papiere, kartóny, lepenky, atď. V snahe držať krok s vývojom v oblasti tlačových technológií, Antalis v spolupráci s najlepšími svetovými výrobcami papiera, neustále dopĺňa portfólio svojich produktov. Nájdete v ňom produkty zvučných mien, akými sú napr.: ArjoWiggins, Fedrigoni, Novatech, Serixo, Raflatac, atď.

 • sektor  Office

  Papier a obálky pre použitie v kanceláriach a úradoch.
  Kancelárske papiere, obálky, hlavičkový papier - aj keď sa potreby jednotlivých kancelárií v tomto segmente veľmi líšia, Antalis vám vždy dokáže ponúknuť produkt vhodný pre vaše potreby.  Image Volume, Business, Impact, Recycled .... a mnohé ďalšie, ktoré zaručujú optimálny pomer medzi kvalitou a cenou.

 • sektor  Visual Communication

  Antalis ponúka široký sortiment produktov z oblasti signmakingu a vizuálnej komunikácie. Ponúkame materiály pre veľkoplošné aplikácie, reklamné panely, označenia firiem, materiály POS a POI, samolepky,...  a množstvo ďalších aplikácii, produktov a riešení najvyššej kvality.