o nás

Tri ciele iniciatívy d2b

Logo_D2B_259x194.jpg

d2b Stratégia

Digitálne technológie prinášajú revolúciu do sveta tlače. V rámci iniciatívy d2b sa spoločnosť Antalis zameriava na podporu svojich zákazníkov vo vzťahu k mnohým výzvam tohto neustále sa meniaceho trhu, chce im pomôcť v oblasti využívania možností rozvoja priemyslu a nových obchodných príležitostí.

Digitálna tlač dnes predstavuje 15% z celkových príjmov na polygrafickom trhu v Európe (zdroj: Pira). Relevantné štúdie potvrdzujú, že tento podiel na trhu sa bude v nasledujúcich rokoch neustále zvyšovať a do roku 2018 prekoná hranicu 30%.

Akým spôsobom podporuje Antalis svojich zákazníkov?

Aby ste mohli naplno využívať výhody, ktoré digitálna tlač prináša, vytvára Antalis sieť digitálnych tlačiarov, komunikačných a reklamných agentúr, vydavateľstiev, výrobcov papiera a digitálnych tlačových zariadení, podnikových reprografických a komerčných kopírovacích centier s cieľom vytvoriť priestor pre zdieľanie odborných rád a skúseností.

 

1 - POSKYTOVAŤ
materiály vhodné pre digitálnu tlač malých formátov aj pre veľkoplošnú digitálnu tlač

img3

Získajte správne materiály pre digitálnu tlač: nájdete tu tradičné natierané a nenatierané papiere, ktoré sú plne kompatibilné s vašou technológiou digitálnej tlače, rovnako ako rôzne INOVATÍVNE MATERIÁLY (syntetické materiály, magnetické papiere, samolepky ...), ktoré prinesú ZLEPŠENIE v oblasti tlačených komunikačných prostriedkov. Stačí, keď sa pozriete do vzorkovníka Antalis d2b, ktorý je v oblasti digitálnych podkladov akousi bibliou každého tlačiara.

Viac informácií

 

2 - ZDIEĽAŤ
skúsenosti a osvedčené postupy medzi kľúčovými hráčmi v oblasti digitálnej tlače

Zdieľajte skúsenosti a osvedčené postupy: podujatia organizované v rámci programu Antalis d2b (pravidelné meetingy na rôznych miestach v Európe) slúži ako platforma pre stretávanie reklamných spoločností, vydavateľov, tlačiarenských spoločností, výrobcov digitálnych zariadení ... Tieto udalosti sú skvelou príležitosťou, ako získať informácie o nových materiáloch (syntetické materiály, magnetické materiály ...) a o nových technických možnostiach (biela farba, 3D farba, textúrované efekty ...).

Viac informácií

 

3 - ŠÍRIŤ
povedomie
o výhodách, ktoré metóda digitálnej tlače umožňuje

img3

Tímy skupiny Antalis, pôsobiace vo všetkých krajinách Európy, predvádzajú výhody digitálnej tlače prostredníctvom nových tlačových materiálov, technického pokroku a nových typov aplikácií. Ide napríklad o personalizáciu, tlač na zákazku a cross-media marketingové kampane.
 

Viac informácií
 • novinky 

  Najčerstvejšie novinky, nápady, trendy, tipy a nástroje pre čo najlepšiu digitálnu tlač pre všetkých, od digitálnych tlačiarov po dizajnérov, odborníkov na marketing a kopírovacie služby:

  Viac informácií
 • INDUSTRY REPORT

  InfoSource has recently published its Production Printing Report, providing detailed analysis of the B&W and colour, cut-sheet (CS) and continuous feed (CF) production printer and digital press market in Europe.

   

  Viac informácií
 • TECHNOLOGY FOCUS

  This section is focused on the new digital production presses presented at DRUPA 2012, their key characteristics and the paper issues related to them.

   

  Viac informácií
 • ANTALIS (DIGITAL) MEDIA FOCUS

  Discover the product of the month: Digigreen.

   

  Viac informácií
 • YOUR d2b PROFILES

  Do you want to connect to the Antalis d2b network and capture new business opportunities ? Just connect to the d2b network.

   

  Viac informácií