Digital-Printer_ProfilePage_185x114.jpg

Digitálny tlačiar

Ste poskytovateľom služieb v jednom z najviac inovatívnych segmentov polygrafického priemyslu? Je váš život určovaný neustále sa meniacim obsahom, prispôsobovaním a personalizáciou? Potom ste tu správne - Antalis ponúka najkomplexnejšie produktové portfólio médií pre digitálnu tlač v Európe. Od pohľadnice až po megaposter - my máme ten správny materiál pre každú aplikáciu.

Kreatívne digitálne papiere

Pre vaše digitálne aplikácie

AW-Creative-Digital_119x89px.png

Kreatívne papiere spoločnosti Antalis zahrňujú pozoruhodný sortiment produktov určených pre stroje HP Indigo a sortiment suchých tonerov.

Viac

Digigreen 


100% Digitálny
100% Ekologický

Digigreen_119x89px.png

Prémiový natieraný papier, vyvinutý špeciálne pre digitálne aplikácie. Digigreen prináša optimálny výkon pri všetkých farebných a čiernobielych technológiách.

Viac

Image Digicolor

Prémiový nenatieraný papier do farebných laserových tlačiarní

ProductPush_Image-Digicolor_119x89.png

Výnimočná hladkosť a belosť papierov Image Digicolor zabezpečí pôsobivú kvalitu laserovej tlače, pre všetky vaše farebné dokumenty.

Viac

Coala 


Great solutions for great ideas

Logo_Coala_119x89.png

Výber produktov zostavený našimi odborníkmi na veľkoplošné tlačové aplikácie. Jedná sa o vysoko kvalitný, konkurencieschopný a trvalo udržateľný rad produktov.

Viac

Digital to business

Logo_D2B_140x89.jpg

Aby ste mohli naplno využívať výhody digitálnej tlače, Antalis prináša iniciatívu d2b „digital to business“, ktorá vám pomôže zabezpečiť obchodné príležitosti a zlepšiť vašu profitabilitu.
Ak chcete získať prístup k novým nápadom a trendom, objaviť ako inovatívne média a nové digitálne tlačové techniky môžu obohatiť vašu kreativitu, stačí sa pripojiť k sieti Antalis d2b!

Viac

 Kreatívne papiere - hlboko v úžasnom svete textúr, farieb a efektov ...

New_Creative-papers_603x78.png

Použitie atraktívneho papiera a zladených obálok, pre vašu komunikáciu, má rozhodujúci vplyv na zanechanie pozitívneho dojmu. Vyberte si z našej širokej ponuky kreatívnych papierov vhodných pre digitálnu tlač.

Viac

Packaging  pre tlačiarov

Packaging_337x193.jpg
Vedeli ste, že Antalis vám môže poskytnúť širokú škálu obalového materiálu všetkého druhu? Či už potrebujete baliaci papier, bublinkovú fóliu, penové výplne, pásky, krabice - Antalis je váš partner nielen pre papier, ale aj obalové riešenia.

 

Viac

Vyberte si zodpovedného partnera

ProductPush_Environment_166x106.png

Spoločnosť Antalis, ako popredný medzinárodný distribútor komunikačných materiálov, si je vedomá svojej environmentálnej zodpovednosti. Spolupráca so spoločnosťou Antalis znamená výber obchodného partnera so záväzkom prístupu neustáleho vylepšovania s cieľom zníženia environmentálneho dopadu svojich produktov a aktivít, zvýšenia sociálnej spokojnosti pre svojich zamestnancov a podporovania zodpovedného prístupu.
 

Viac

Aktuality  d2b


Novatech dostupný i v digitálnom formáte SRA3!


Rozšírili sme pre vás potrfólio kreatívnych papierov pre digitálnu tlač.

d2b  komunita na FB

logo_FB_89x89.png...pripojte sa ku komunite D2B na Facebooku a stante sa jej aktívnou súčasťou

Showroom  Antalis

visuel

Antalis, a.s. otvoril v spolupráci so spoločnosťou Carol line s.r.o., nový Showroom špeciálnych grafických papierov - Kreatívny papier.
 

...Viac informácií