Background_Montagne_1280x1-2.jpg
Designer_ProfilePage_185x114.jpg

Som dizajnér

Široká ponuka kreatívnych papierov vám umožní vybrať ten správny papier pre splnenie každej vašej požiadavky. Náš skúsený tím špecialistov vám pri výbere dokáže pomôcť technickými radami a dlhoročnými skúsenosťami.

Antalis Interior Design Award

 
  Interior-Design-Contest_509x174.jpg  
 

Neváhajte, zaregistrujte sa teraz a ukážte svoju kreativitu!

Všetky projekty budú prezentované medzinárodnej porote, ktorej predsedá Francois Confino, architekt, scénograf a múzeum. Porota je zostavená zo svetoznámych dizajnérov.

Víťazi súťaže sa môžu tešiť na masívnu pozornosť mediálnych partnerov súťaže, magazínov Wallpaper a Intramuros.

Viac informácií

Conqueror 
Symbol pre papier prémiovej kvality

conqueror_push_119x89.jpg

Papiere reprezentujúce celosvetovo najvyšší štandard obchodnéj komunikácie. Prestížne spoločnosti už vyše jedno storočie volia papiere Conqueror ako symbol kvality.

Viac informácií

Curious Matter Jedinečný a nezabudnuteľný

curious-matter-push-119x89.jpg

Dokonale homogénny ultra matný povrch, štruktúrou pripomínajúci brúsny papier, otvára nové kreatívne možnosti pri tvorbe sofistikovaných a luxusných tlačovín.

Viac informácií

 Kreatívne papiere - hlboko v úžasnom svete textúr, farieb a efektov ...

Použitie atraktívneho papiera a zladených obálok pre vašu komunikáciu má rozhodujúci vplyv na zanechanie pozitívneho dojmu. Vyberte si z našej širokej ponuky kreatívnych papierov.

New_Creative-papers_603x78.png
Logo_D2B_140x89.jpg

Digital  to business

Ak chcete získať prístup k novým nápadom a trendom, objaviť ako inovatívne média a nové digitálne tlačové techniky môžu obohatiť vašu kreativitu, stačí sa pripojiť k Antalis d2b!

Backseller / paper consultant

Hľadáte nové veci, technické rady, vzorky, tlačové riešenia ... Kontaktujte našich konzultantov!

backseller_145x111.jpg

Správna voľba produktov hneď v úvode projektu šetrí náklady a čas v jeho ďalších fázach. Našich 130 konzultantov po celom svete vám môže odporučiť najlepší papier a materiál pre špecifické procesy, poskytnúť poradenstvo v oblasti životného prostredia a celkovo vám pomôcť držať krok s najnovšími inováciami.

Disponujú rozsiahlymi  znalosťami o sortimente a papierenskom priemysle a sú tu pre vás, kedykoľvek ich budete potrebovať.

Ponúkame školenia pre vás a vaše tímy, aby ste sa stali odborníkmi v oblasti papiera. Školenie na témy papier a otázky životného prostredia je možne organizovať v priestoroch Antalis, alebo po dohode priamo u vás.

Showroom  špeciálnych grafických papierov

Antalis v spolupráci so spoločnosťou Carol line s.r.o., otvoril nový Showroom špeciálnych grafických papierov - Kreatívny papier.

showroom660.jpg

 

Showroom sídli na adrese Carol line s.r.o. Beckovská 38/A, 821 04 Bratislava a nájdete v ňom výber tých najžiadanejších kreatívnych papierov z produkcie Arjowiggins a Cordenons. U všetkých vystavených papierov je možný odber už od jedného hárku.

Myslíme i na zákazníkov z ostatných regiónov Slovenska, kompletnú ponuku papierov, prezentovaných v showroome a za rovnakých podmienok preto môžete získať i prostredníctvom internetového obchodu www.kreativnypapier.sk.

Módne trendy neobchádzajú ani sortiment kreatívnych papierov. Ich ponuka sa neustále rozširuje a mení, z tohto dôvodu i my budeme ponuku v showroome priebežne aktualizovať. Záleží nám na Vašej spokojnosti, zriadili sme preto i Facebookovy profil https://www.facebook.com/kreativnypapier , kde nájdete aktuálne informácie ohľadom ponúk, cien, súťaží. Zároveň uvítame ak sa s nami podelíte o svoje produkty a kreatívne diela vyrobené z našich papierov. Spätná väzba nám tiež pomôže prispôsobiť ponuku Vašim kreatívnym potrebám.

Curious Collection

 
  SKIN_Banner_509x174.gif  
 

Čo môže byť krajšie a zmyselnejšie na dotyk, ako jemná pokožka?
Toto je pocit, ktorý vám celý rad papierov SKIN sprostredkuje.

Viac informácií

Showroom  Antalis

visuel

Antalis, a.s. otvoril v spolupráci so spoločnosťou Carol line s.r.o., nový Showroom špeciálnych grafických papierov - Kreatívny papier.
 

...Viac informácií