Commercial-Printer_ProfilePage_185x114.jpg

Som Komerčný tlačiar

Používate ofsetovú tlač a hľadáte produkty, ktoré dokážu uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky vašich zákazníkov? Alebo ste práve zakúpili digitálny tlačový stroj a hľadáte vhodné tlačové média? Alebo potrebujete informácie o tlači na špecifické materiály?
Táto stránka je venovaná práve vám. Nájdete tu produktové riešenia, technické poradenstvo, vyhľadávacie nástroje pre produkty a mnoho užitočných informácií...

Packaging  pre tlačiarov

Packaging_337x193.jpg
Vedeli ste, že Antalis vám môže poskytnúť širokú škálu obalového materiálu všetkého druhu? Či už potrebujete baliaci papier, bublinkovú fóliu, penové výplne, pásky, krabice - Antalis je váš partner nielen pre papier, ale aj obalové riešenia.

                                               Just ask Antalis

Viac o produktoch Packaging pre print

Vzorky 

Neviete či je vami zvolený papier vhodný na konkrétnu aplikáciu? Potrebujete si papier odskúšať vo vašom tlačovom, či dokončovacom zariadení?

Selector_SAMPLE_166x106-1.jpg

Pre požiadavku vzorky konkrétneho produktu, alebo odbornú konzultáciu kontaktujte obchodného zástupcu Antalis.

Just ask Antalis.

Vzorkový servis

Technické  informácie

Snažíte sa maximálne využiť potenciál vami zvoleného papiera, alebo sa jednoducho chcete dozvedieť viac o našich produktoch?

ProductPush_InformationTechnique_166x106.png

Naše on-line informačné centrum vám poskytne literatúru a materiály na stiahnutie o tlači a dokončovacích technikách. On-line katalóg vám zase znázorní všetky potrebné informácie o produktoch, od technických špecifikácii po rady pre tlač.

Infocentrum

Životné  prostredie

Ochrana životného prostredia sa týka nás všetkých. Máme spoločnú zodpovednosť za využívanie svetových prírodných zdrojov.

ProductPush_Environment_166x106.png

Zoznámte sa s našim záväzkom udržateľnosti životného prostredia - certifikácia, politika verejného obstarávania, atď. Rovnako ako náš rad zelených produktov a služieb, ktorý vám pomôže vyvíjať vaše podnikanie aktivity udržateľným spôsobom.

Životné prostredie

Kreatívne papiere - dodajte svojim tlačeným materiálom punc elegancie a jedinečnosti.

Použitie atraktívneho papiera a zladených obálok pre vašu komunikáciu má rozhodujúci vplyv na zanechanie pozitívneho dojmu. Vyberte si z našej širokej ponuky kreatívnych papierov.

New_Creative-papers_603x78.png
 • Riešenia  Visual Communication


  Či už vaši klienti zavádzajú na trh nový produkt, robia podporu predaja, rozvíjajú imidž značky, alebo spoločnosti, Antalis má materiály pre všetky typy komunikácii, ktoré vám pomôžu dosiahnuť ten správny image a efektívnu prezentáciu.

  Antalis ponúka širokú škálu podporných materiálov pre veľkoplošnú digitálnu tlač, od samolepiek po veľkoformátové hárky a kotúče, vrátane penového PVC, kalandrované PVC, okenné samolepky, akrylátové dosky a textílie.
  Dodávame materiály všetkých popredných značiek, navyše sme vyvinuli  vlastný rad - Coala, ktorý zodpovedá vašim potrebám aplikácií a vyvedie vás na ďalšiu úroveň.
  Máme k dispozícii zariadenia na porez a úpravu formátov, pre vaše neštandardné potrieby a tím odborníkov, ktorí vám pomôže zvoliť správne riešenie pre vašu aplikáciu.
  Ponúkame Vám kompletné riešenie, vrátane strojov pre veľkoplošnú tlač, atramenty, médiá a zobrazovacie systémy. Neustále inovujeme a predstavujeme nové produkty na hlavných odborných veľtrhoch po celej Európe.

  Viac o produktoch Visual Communication

Showroom  Antalis

visuel

Antalis, a.s. otvoril v spolupráci so spoločnosťou Carol line s.r.o., nový Showroom špeciálnych grafických papierov - Kreatívny papier.
 

...Viac informácií

CERTIFIKÁCIE  

FSC PEFC
Ponúkame certifikované materiály.