Corporate-Reprographer_ProfilePage_185x114.jpg

Sme podniková reprografia

Ako podnikové reprografické oddelenie chcete nájsť najlepšie papiere pre každé vaše tlačové a kopírovacie zariadenie. Chcete taktiež diverzifikovať sortiment podkladov, ktoré používate, aby vaša interná a externá komunikácia bola maximálne výstižná... a aby ste uspokojili vašich interných zákazníkov!
 

Image Digicolor

Prémiový papier pre farebnú laserovú tlač

ProductPush_Image-Digicolor_119x89.png

Výnimočná hladkosť a belosť papierov Image Digicolor zabezpečuje pôsobivú kvalitu laserovej tlače pre všetky vaše farebné dokumenty.

Viac

Image Recycled

Originálny 100% recyklovaný papier

ProductPush_Image-Recycled_119x89.jpg

Vhodný pre veľkoobjemovú tlač a kopírovanie. Ideálny pre interné prezentácie a grafiky s nízkym rozlíšením.

Viac

Digigreen 

100% digitálny
100% zelený

Digigreen_119x89px.png

Prémiový natieraný papier určený špeciálne pre digitálne aplikácie. Digigreen zaručuje optimálny priebeh tlače a dokonalé výsledky pri použití technológie HP Indigo, aj suchého tonera.

Viac

Pioneer 

Špeciálny papier pre špeciálne chvíle

Pionner-inspiration_119x89px.png

Kancelársky papier prémiovej kvality s vysokou belosťou a volumenom, pre dokonalé výtlačky.

Viac
  • Digital to business

    Digitálna tlač priniesla revolúciu do sveta tlače.

    Z tohto dôvodu spustila spoločnosť Antalis svoju iniciatívu d2b „Digital to Business“, ktorá vám pomôže zabezpečiť obchodné príležitosti a zlepší vašu profitabilitu. Aby ste mohli naplno využívať výhody, ktoré digitálna tlač prináša, Antalis vytvára sieť digitálnych tlačiarov, komunikačných a reklamných agentúr, vydavateľstiev, producentov papiera a digitálnych tlačových zariadení, podnikových reprografických a komerčných kopírovacích centier, aby vytvoril priestor pre vzájomné zdieľanie odborných rád a skúseností.

     

prejsť  do...