Corporate-Communication_ProfilePage_185x114.jpg

Som manažér marketingu a komunikácie

Chcete svojim zákazníkom sprostredkovať obraz vašej spoločnosti, ktorý vás na trhu odlíši?
Ponúkame inovatívne papiere vysokej kvality pre všetky vaše tlačené dokumenty a každodennú komunikáciu, pričom rešpektujeme environmentálne štandardy. Navyše, naše materiály pre digitálnu tlač  vytvárajú nové príležitosti pre optimalizáciu a personalizáciu vašich marketingových kampaní. Spoločnosť Antalis preto spustila iniciatívu d2b, alebo Digital to Business, postavenú na spolupráci s kľúčovými hráčmi na digitálnom trhu s cieľom splneniť vaše nové očakávania.
 

Conqueror 

Symbol pre papier prémiovej kvality

conqueror_push_119x89.jpg

Papiere reprezentujúce celosvetovo najvyšší štandard obchodnéj komunikácie. Prestížne spoločnosti už vyše jedno storočie volia papiere Conqueror pre svoju komunikáciu, práve pre ich spolahlivosť a ako symbol kvality.

Viac

olin 


All you need is in

Olin_cabine_119x89.png

Olin je kompletný rad prémiových ofsetových papierov, dostupný v mnohých odtieňoch, gramážach a vyhotoveniach, pre podporu vašej krativity.

Viac

Coala 

Great solutions for great ideas

Logo_Coala_119x89.png

Výber top produktov pre všetky vaše LFP aplikácie. Vysoko kvalitný, konkurencie schopný a udržateľný produktový rad.

Viac

Backseller / Paper Consultant

Hľadáte nové veci, technické rády, vzorky, tlačové riešenia ... Kontaktujte našich konzultantov!

backseller_145x111.jpg

Správna voľba produktov hneď v úvode projektu šetrí náklady a čas v jeho ďalších fázach. Našich 130 konzultantov po celom svete vám môže odporučiť najlepší papier a materiál pre špecifické procesy, poskytnúť poradenstvo v oblasti životného prostredia a celkovo vám pomôcť držať krok s najnovšími inováciami.

Disponujú rozsiahlymi  znalosťami o sortimente a papierenskom priemysle a sú tu pre vás, kedykoľvek ich budete potrebovať.

Ponúkame školenia pre vás a vaše tímy, aby ste sa stali odborníkmi v oblasti papiera. Školenie na témy papier a otázky životného prostredia je možne organizovať v priestoroch Antalis, alebo po dohode priamo u vás.

Digital to Business

Logo_D2B_140x89.jpg

Ak chcete získať čo najlepšiu návratnosť zo svojich direct marketingových kampaní, alebo zistiť, čo cross-media marketingová kampaň môže priniesť vášmu podnikaniu, stačí sa pripojiť k Antalis d2b!

Vyberte si zodpovedného partnera

ProductPush_Environment_166x106.png

Spoločnosť Antalis, ako popredný medzinárodný distribútor komunikačných materiálov, si je vedomá svojej environmentálnej zodpovednosti. Spolupráca so spoločnosťou Antalis znamená výber obchodného partnera so záväzkom prístupu neustáleho vylepšovania s cieľom zníženia environmentálneho dopadu svojich produktov a aktivít, zvýšenia sociálnej spokojnosti pre svojich zamestnancov a podporovania zodpovedného prístupu.
 

Viac

Dovoľte,  aby vám kreatívny papier pomohol tvoriť vizuálnu identitu vašej spoločnosti

New_Creative-papers_603x78.png