Publisher_ProfilePage_185x114.jpg

Som vydavateľ

Ako vydavateľ viete čo znamená viesť projekt od začiatku až do úspešného konca. Ceľkový dojem a zrozumitelnosť správy sú dva dôležité elementy a voľba správneho papiera pre každú oblasť použitia je kritická. Dobre vybraný papier vašu správu podčiarkuje. Správny papier komunikuje s rozumom a emóciami.

Olin All you need is in

olin_push_145x111.jpg

Olin je kompletný rad prémiových ofsetových papierov, dostupný v mnohých odtieňoch, gramážach a vyhotoveniach, pre podporu vašej krativity.
 

Viac

Kreatívne digitálne papiere

ProductPush_CreativeDigital_145x111.png

Rad kreatívnych papierov Antalis obsahuje produkty určené špeciálne pre suchý toner, aj pre technológiu HP Indigo.
 

Viac

Grafické a POS materiály

ProductPush_GraphicalBoards_145x111.png

Objavte našu ponuku kartónov, ktorá splní všetky vaše požiadavky na hrúbku, povrchovú úpravu, belosť a tuhosť, pre najrôznejšie grafické a POS aplikácie.

Viac
  • Digital to business

    Digitálna tlač priniesla revolúciu do sveta tlače.

    Z tohto dôvodu spustila spoločnosť Antalis svoju iniciatívu d2b „Digital to Business“, ktorá vám pomôže zabezpečiť obchodné príležitosti a zlepší vašu profitabilitu. Aby ste mohli naplno využívať výhody, ktoré digitálna tlač prináša, Antalis vytvára sieť digitálnych tlačiarov, komunikačných a reklamných agentúr, vydavateľstiev, producentov papiera a digitálnych tlačových zariadení, podnikových reprografických a komerčných kopírovacích centier, aby vytvoril priestor pre vzájomné zdieľanie odborných rád a skúseností.

     

     

Knižná väzba

 
  news_book_binding_176x117.jpg  
 

Obal je silný nástroj prezentácie ducha a obsahu vašej knihy. Pútavý obal môže presvedčiť čitateľa siahnuť práve po vašej knihe. Náš rad kreatívnych papierov, kartónov a všetkých ostatných produktov špeciálne adaptovaných pre knižné väzby vám pomôže sa lepšie rozhodnúť.

U často používaných kník, ako učebnice a kuchárky, alebo u kníh kde sa vyžaduje dlhovekosť (biblia, ročenka, alebo iná pamiatka), sa používa tvrdá väzba. Túto väzbu tvoria tuhé dosky potiahnuté pružným materiálom. Ponúkame vám širokú škálu materiálov, určených špeciálne pre tento typ väzby, ako: Geltex, Pelline, Guaflex, alebo iných materiálov z vynilu a kože.

Perfect Väzba je jedna z najpopulárnejších metód pre vytváranie tlačených kníh. U tejto metódy sú obálka a stránky zlepené v časti chrbáta silným lepidlom. Ostatné tri strany knihy sa potom zarovnajú podľa potreby, aby dosahovali "dokonalé" hrany.

S kreatívnymi papiermi z ponuky Antalis dosiahne vaša kniha profesionálny vzhľad. Dobrá voľba použitých materiálov zaistí, že vaše knihy budú v regáloch knihkupectiev rozopznané a neprehliadnutelné.