aplikácie

External-Communication_ContentPage_259x194.jpg

Externá  komunikácia

Zachovanie image vašej spoločnosti je dôležité, bez ohľadu na to,
aká je veľkosť vašej spoločnosti. Vaša externá komunikácia by
sa mala odzrkadlovať vo všetkom, čo tlačíte.
 

Na čo by ste nemali zabúdať:

  •  Existuje mnoho druhov papiera, ktoré možno použiť na tlač rôznych druhov obchodnéj komunikácie. Voľba bude závisieť na tom, aký bude pomer textu a obrázkov. Ako dlho budú dokumenty používané? Či sú to brožúry na jedno použitie, alebo katalógy s životnostou plánovanou na dlhé obdobie.
  •  Ak bude vaša komunikácia obsahovať veľa farebných obrázkov, zvolený typ papiera rozhodujúco ovplyvní výsledok tlače. Vysoká belosť, hladkosť, opacita, to všetko prispeje k reprodukcii ostrých a živých obrázkov. Najlepších výsledkov dosiahnete použitím papierov s lesklým povrchom, ale i použitie matných, či dokonca nenatieraných papierov môže priniesť prekvapivý výsledok.
  •  Digitálna tlač ponúka výnimočné výhody, vrátane schopnosti reprodukovať farby a obrázky na vysokej úrovni. Najdôležitejšou je ale personalizácia, a to buď jednotlivými menami adresátov na prednej strane, alebo odlišným obsahom pre rôzne špecifické cieľové skupiny zákazníkov.
  •  Používanie recyklovaného papiera neustále narastá. Moderné recyklované papiere sú na nerozoznanie od nerecyklovaných a poskytujú veľmi dobré výsledky tlače. Ak patrí ochrana životného prostredia medzi vaše priority, máme pre vás množstvo alternatív pre najrôznejšie aplikácie. Vo väčšine produktových radov v ponuke Antalis nájdete i recyklovaný variant, takže si môžete byť istí, že váš finálny produkt nezaťaží životné prostredie.

Odporúčané produkty:

> Digitálne dokumenty: Image Digicolor, Image Impact Plus, Color Copy
> Premium papiere: Image Impact, Pioneer
> Recyklovaný papier: Image Recycled
  
 

  • Životné prostredie

    Antalis ponúka širokú škálu certifikovaných a recyklovaných produktov. Všetky naše papiere sú vyrobené s použitím celulózy z dobre obhospodarovaných lesov, takže si môžete byť istí, že dokumenty, ktoré používate majú za sebou sociálne zodpovedný reťazec produkcie - od stromov určených na výrobu papiera, cez logistiku, až po tlačiareň.

image 
digicolor

Ream_Image_Digicolour_182x119.jpg

Nová generácia prémiových nenatieraných papierov pre digitálnu tlač.
 

Viac

image 
impact

Ream_Image_Impact_182x119.jpg

Prémiový multi-funkčný kancelársky papier, určený pre farebnú laserovú tlač a kopírovanie.
 

Viac

Pioneer 

Pioneer_110_160x152.jpg

Kancelársky papier prémiovej kvality s vysokou belosťou a volumenom, pre dokonalé výtlačky.

Viac