APLIKÁCIE

Colours-and-Graphic-Printing_ContentPage_259x194.jpg

Farebná  a grafická tlač

Ak sa chystáte tlačiť veľa farebných obrázkov, správna voľba papiera rozhodne o kvalite vašich výtlačkov. Antalis má v ponuke celý rad produktov s technológiou "ColorLok", ktorá podporuje živú interpretáciu farieb.

Veci, ktoré by ste mali mať na pamäti:

 •  Ako dlho sa budú výtlačky používať? Krátkodobo, jednorázovo, alebo denno denne po dobu niekoľkých mesiacov, kým nevyjde obnovená verzia?
 •  Digitálna tlač ponúka výnimočnú reprodukciu farieb a navyše umožňuje personalizáciu komunikácie. Môžete tak do komunikácie pridať individuálne oslovenie, alebo špecifický obsah pre rôzne cieľové skupiny.
 •  Ak bude vaša komunikácia obsahovať veľa farebných obrázkov, voľba typu papiera bude rozhodujúcim faktorom pre kvalitu výtlačkov. Lesklé papiere zaručia najlepší výsledok, ak ale hľadáte netradičné kreatívne riešenie, siahnite po polomatnej, alebo nenatieranej variante.
 •  Dodatočná povrchová úprava pomôže vašej komunikácii vyniknúť. Použitie lakov, embosovanie, razba fóliou, na obálke, alebo vnútorných listoch má veľký vplyv na spôsob, akým ľudia vnímajú vašu spoločnosť. Pri kampaniach vysokej dôležitosti sú tieto dodatočné náklady určite opodstatnené.
 •  Ak plánujete svoju komunikáciu distribuovať poštou, potom je treba mať na mysli hmotnosť a formát obálky. Hrúbka a hmotnosť zásielky bude mať vplyv na cenu poštovného.

Odporúčané produkty:

> Digitálna tlač: Image Digicolor, Image Impact Plus, Color Copy
> Papiere prémiovej kvality: Image Impact, Pioneer
 

 • Životné  prostredie

  Antalis ponúka širokú škálu certifikovaných a recyklovaných výrobkov. Zaručujeme, že všetky naše papiere sú vyrobené z celulózy pochádzajúcej z dobre obhospodarovaných lesov, takže si môžete byť istí, že dokumenty, ktoré používate prešli sociálne zodpovedným reťazcom produkcie - od stromov, produkcie papiera, až po tlačiareň.

  Viac
 • Dosiahnite vynikajúce výsledky s papiermi ColorLok.

  Či už tlačíte v kancelárii alebo doma, na atramentové, laserové tlačiarni alebo kopírke, papier ColorLok je kľúčom k úspešnému tlače! Výsledkom sú:

  - Živšie farby
  - Výraznejšia čierna
  - Kratšia doba schnutia
  - Dlhá životnosť pre laserové tlačiarne
  - Konzistentný spoľahlivý výkon na všetkých tlačiarňach a kopírkach

image impact

Ream_Image_Impact_182x119.jpg

Prémiový multi-funkčný kancelársky papier, určený pre farebnú laserovú tlač a kopírovanie.

Viac

Image Digicolor

Ream_Image_Digicolour_182x119.jpg

Nová generácia prémiových nenatieraných papierov pre digitálnu tlač.

Viac