aplikácie

Notices-and-Posters_ContentPage_259x194.jpg

Letáky,  oznámenia a plagáty

Papier vdychuje život vašim letákom, plagátom a oznámením, a preto hrá jeho výber veľmi dôležitú úlohu.

Veci, ktoré by ste mali mať na pamäti:

 •   Ako dlho sa budú výtlačky používať? Krátkodobo, jednorázovo, alebo denno denne po dobu niekoľkých mesiacov, kým nevyjde obnovená verzia?
 •  Digitálna tlač ponúka výnimočnú reprodukciu farieb a navyše umožňuje personalizáciu komunikácie. Môžete tak do komunikácie pridať individuálne oslovenie, alebo špecifický obsah pre rôzne cieľové skupiny.
 •  Ak bude vaša komunikácia obsahovať veľa farebných obrázkov, voľba typu papiera bude rozhodujúcim faktorom pre kvalitu výtlačkov. Lesklé papiere zaručia najlepší výsledok, ak ale hľadáte netradičné kreatívne riešenie, siahnite po polomatnej, alebo nenatieranej variante.
 •   Ak naopak leták obsahuje veľké množstvo informácií, musíte myslieť aj na to, aby bol dobre čitateľný. V tomto prípade sú lepšou voľbou menej lesklé papiere.
 •   Dodatočná povrchová úprava pomôže vašej komunikácii vyniknúť. Použitie lakov, embosovanie, razba fóliou, na obálke, alebo vnútorných listoch má veľký vplyv na spôsob, akým ľudia vnímajú vašu spoločnosť. Pri kampaniach vysokej dôležitosti sú tieto dodatočné náklady určite opodstatnené.
 •  Ak plánujete svoju komunikáciu distribuovať poštou, potom je treba mať na mysli hmotnosť a formát obálky. Hrúbka a hmotnosť zásielky bude mať vplyv na cenu poštovného.

odporúčané produkty

> Digitálna tlač: Image Digicolor, Image Impact Plus, Color Copy
> Premium papers: Image Impact, Pioneer, Data Copy
> Recycled papers: Image Recycled Bright White, Image Recycled High White

 • Životné  prostredie

  Antalis ponúka širokú škálu certifikovaných a recyklovaných výrobkov. Zaručujeme, že všetky naše papiere sú vyrobené z celulózy pochádzajúcej z dobre obhospodarovaných lesov, takže si môžete byť istí, že dokumenty, ktoré používate prešli sociálne zodpovedným reťazcom produkcie - od stromov, produkcie papiera, až po tlačiareň.
   

  Viac

image 
digicolor

Ream_Image_Digicolour_182x119.jpg

Nová generácia prémiových nenatieraných papierov pre digitálnu tlač.

Viac

image 
impact

Ream_Image_Impact_182x119.jpg

Prémiový multi-funkčný kancelársky papier, určený pre farebnú laserovú tlač a kopírovanie.

Viac