aplikácie

Copy-and-Print-for-Internal-Use_ContentPage_259x194.jpg

Tlač  a kopírovanie pre interné použitie

Vaša vnútorná komunikácia musí spĺňať štandard, všeobecne akceptovaný u vašich zamestnancov.
 

Veci, ktoré musíte mať na pamäti:

  •  Ak ste sa rozhodli pripravovať vašu komunikáciu interne, viacúčelové papiere vám zaistia reprodukciu obrázkov na vysokej úrovni. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali vysokú kvalitnú tlače a zároveň bezproblémové použitie v laserových aj atramentových tlačiarňach.
  •  Je potrebné premýšľať o rôznych typoch pripravovanej komunikácie, nakoľko tendencia je používať na všetku komunikáciu rovnaký papier bez ohľadu na význam obsahu a očakávania cieľovej skupiny.
  •  Papiere pre každodenné použitie sú vhodné pre všeobecnú internú komunikáciu, zvážte však použitie vyššej, alebo dokonca prémiovej kvality, ak chcete komunikácii pridať na dôraze, alebo sa uistiť, že bude zobraná na vedomie.
  •   Digitálna tlač ponúka výnimočnú reprodukciu farieb a navyše umožňuje personalizáciu komunikácie. Môžete tak do komunikácie pridať individuálne oslovenie, alebo špecifický obsah pre rôzne cieľové skupiny.

odporúčané produkty

> Digitálna tlač: Image Digicolor, Image Impact Plus, Color Copy
> Papiere prémiovej kvality: Image Impact, Pioneer, Data Copy
> Papiere pre každodenné použitie: Image Business, Pioneer
 

  • Životné  prostredie

    Antalis ponúka širokú škálu certifikovaných a recyklovaných výrobkov. Zaručujeme, že všetky naše papiere sú vyrobené z celulózy pochádzajúcej z dobre obhospodarovaných lesov, takže si môžete byť istí, že dokumenty, ktoré používate prešli sociálne zodpovedným reťazcom produkcie - od stromov, produkcie papiera, až po tlačiareň.

    Viac

image 
digicolor

Ream_Image_Digicolour_182x119.jpg

Nová generácia prémiových nenatieraných papierov pre digitálnu tlač.


 

Viac

image 
impact

Ream_Image_Impact_182x119.jpg

Prémiový multi-funkčný kancelársky papier, určený pre farebnú laserovú tlač a kopírovanie.


 

Viac

pioneer 

Pioneer_160_Inspiration_160x152.jpg

Pioneer Exclusive Inspiration, kvalitný kancelársky papier s výnimočnou belosťou a volúmenom, ktorý sa riadi heslom: najväčšie projekty si zaslúžia to najlepšie.

Viac