aplikácie

Brochures_ContentPage_259x194.jpg

Brožúry  a letáky

Pri navrhovaní a výrobe brožúr hrá papier dôležitú úlohu.
Vaše letáky musia mať okamžitý dopad, aby zvýšili predaj výrobkov uvádzaných na trh.
 

Čo potrebujete mať na pamäti:

 •  Akú bude mať vaša brožúra životnosť? Bude na jednorazové použitie, alebo na dlhodobé používanie?
 •  Ak chcete vaše brožúry alebo letáky personalizovať, je ideálne zvoliť digitálnu tlač. Tá umožňuje umiestnenie konkrétych mien adresátov, alebo použitie iných motívov obálky pre každú cieľovú skupinu zákazníkov.
 •  Papier ktorý použijete hrá kľúčovú úlohu v rozhodovaní, či príjemca leták, alebo brožúru otvorí a prečíta.
 •  V priebehu rokov, papierenský priemysel vyvinul celý rad papierov, špeciálne určených pre výrobu brožúr a letákov. Či už potrebujete, aby sa obálka zhodovala s vnútornými stránkami, alebo potrebujete kontrast. Tieto papiere vám poskytnú ideálne riešenie potrebné pre správnu prezentáciu brožúr a letákov.
 •  Ak bude vaša brožúra alebo leták obsahovať veľa farebných obrázkov, voľba druhu papiera bude mať vplyv na kvalitu tlače. S lesklými papiermi dosiahnete najlepšie výsledky. Ak chcete byť viac kreatívny, vynikajúcich výsledkov dosiahnete s polomatnými, alebo dokonca nenatieranými papiermi.
 •  Naopak, ak bude vaša brožúra obsahovať veľké množstvo textu, potom je treba zabezpečiť jeho dobrú čitateľnosť. V tomto prípade je lepšie zvoliť menej lesklé papiere.
 •  Pri dokončovaní vašich brožúr, alebo letákov pomôže vyniknúť lakovanie obálky a/alebo vnútorných listov, razba fóliou, alebo reliéfna razba. To môže mať podstatný vplyv na spôsob, akým ľudia budú vnímať vašu brožúru a vašu spoločnosť. Ak je pre vás obsah brožúry dôležitý, potom sa oplatí investovať extra náklady do jednej, alebo viacerých vyššie uvedených dokončovacích úprav.
 •  Náklady by mali byť tiež jedným z faktorov, ktoré vám pomôžu v rozhodnutí, či sa vydáte smerom k luxusu, originálnemu dizajnu, alebo štandardnej kvalite. Potom môžete naplánovať obsah a tlač tak, aby vyhoveli klientovmu rozpočtu.
 •  Ak budete brožúru alebo leták zasielať poštou, je potrebné mať na pamäti formát a gramáž papiera, ktoré budú mať vplyv na cenu poštovného.
 •  Ďalším dôležitým faktorom je prostredie, v ktorom sa vaša brožúra bude používať. Ak to bude vonku, alebo priemyselnom prostredí, je dobré zvážiť voľbu syntetických materiálov, ktoré sú pre tieto podmienky vhodnejšie.
 •  Ak je pre vás dôležitá ochrana životného prostredia, môžeme ponúknuť sortiment vhodných papierov, ktoré splnia vaše požiadavky a potreby.
 • VZHĽAD 

  Pocit, vzhľad a štýl brožúry musia odrážať imidž vašej spoločnosti. Moderné, tradičné, alebo luxusné - každý štýl si zyžaduje iný typ papiera.

  > Odporúčané materiály:
  Conqueror Bamboo and Print Excellence, Olin, Claro, Novatech Silk & Gloss.
  Papiere s pridanou kreatívnou hodnotou: Keaykolour, Pop’Set, Rives, Curious Collection

 • digitálna tlač

  Papiere pre digitálnu tlač sú stále viac rozšírené. Avšak, ak používate stroj s technológiou HP Indigo, je potrebné zvoliť papier so špeciálnym náterom. Vždy sa ubezpečte, že zvolený papier má príslušnú certifikáciu. Ak si nebudete istí, spýtajte sa našich obchodných zástupcov, ktorí vám ochotne poradia.

  > Doporučené materiály:
  Digigreen
  Kreatívne papiere: rad Arjowiggins Digital
   

 • Plnofarebná obrázková tlač

  Lesklé papiere sú najlepšou voľbou pre plnofarebnú tlač, ale aj s modernými nenatieranými papiermi dosiahnete dobré výsledky. Ak nemáte istotu, ako bude výsledný efekt na konkrétnom papieri vyzerať, požiadajte o potlačené vzorky.

  > Odporúčané značky:
  Conqueror Bamboo, Olin, Claro, Novatech Silk & Gloss.
  Kreatívne papiere: Keaykolour, Rives, Curious Collection

 • Obálky 

  Uistite sa, že sa vaše brožúry alebo letáky zmestia do obálok dostupných veľkostí.

conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg

Celosvetovo najvyšší štandard kreatívnych papierov pre externú komunikáciu.

Viac

olin 

olin_push_145x111.jpg

Najkompletnejší rad prémiových ofsetových papierov na trhu.
 

Viac

claro 

claro_push_145x111.jpg

Natieraný papier s najlepším volumenom na trhu.
 

Viac