aplikácie

Direct-Mail_ContentPage_259x194.jpg

Direct  mail

Papiere vybrané pre Direct mailing musia mať okamžitý účinok, aby podporili a umocnili obsah správy, ktorú chcete sprostredkovať.

 • Voľba papiera a lepenky

  Premýšľajte o cieľovej skupine, ktorú sa snažíte osloviť. Papier, ktorý zvolíte, zohrá dôležitú úlohu v tom, že upúta pozornosť a príjme adresáta prečítať si vaše oznámenie. S kreatívnymi papiermi dosiahnete živé farby, atraktívne textúry a povrchoy. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri plno farebnej tlači sú najvhodnejšie lesklé papiere ... Tiež formát (pohľadnice, preložené plagáty, atď) a dizajn vášho direct mailingu ovplyvňujú výber média.

  > Doporučené papiere:
  Keaykolour, Rives, Curious Collection, Pop'Set, Conqueror Bamboo a Coloraction
   

 • Rozpočet 

  Náklady by mali byť tiež jedným z faktorov, ktoré vám pomôžu v rozhodnutí, či sa vydáte smerom k luxusu, originálnemu dizajnu, alebo štandardnej kvalite. Potom môžete naplánovať obsah a tlač tak, aby vyhoveli klientovmu rozpočtu.

 • Distribúcia 

  Majte na pamäti, že formát a gramáž budú mať zásadný vplyv na cenu poštovného. Zvoľte správnu a dostupnú veľkosť obálok. Zvážte tiež zasielanie mailingu v potlačených obálkach, ktoré môžu este znásobiť účinok na zákazníka.

 • Životné prostredie

  V našej ponuke máme celý rad recyklovaných papierov, ktoré majú nízku uhlíkovú stopu. Takže si môžete byť istí, že naše papiere nepoškodzujú životné prostredie. Všetky naše papiere sú vyrobené z celulózy získanej výhradne z trvalo udržateľne obhospodarovaných lesov, ktoré sú využívané v súlade s praxou ochrany lesných zdrojov, ekonomického a spoločenského prospechu dotknutej populácie.

  > Doporučené materiály:
  Digigreen – Cocoon Gloss & Silk – Cyclus Print & Offset – Conqueror 100% Recycled – Olin Recycled
   

  Viac

novatech 

gant_144x111.jpg

Natieraný papier, ktorý určuje štandard pre produktivitu a potlačiteľnosť.

Viac

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111-1.jpg

Prémiový, multi funkčný recyklovaný papier, garantovaný pre použitie v digitálnych zariadeniach.

Viac

olin 

olin_push_145x111.jpg

Najkompletnejší rad prémiových ofsetových papierov na trhu.

 

Viac

obálky 

envelopes&pockets_145x111.jpg

Široká ponuka obálok a poštových tašiek v rôznych formátoch a farbách.

 

Prejsť do katalógu