aplikácie

Photo-Albums_ContentPage_259x194.jpg

Fotoknihy 

Každý z nás rád dokumentuje zvláštne udalosti - svadby, krstiny, výročia. Fotoalbumy predstavujú ideálne riešenie a výber správneho papiera bude mať veľký vplyv na to, ako bude album vyzerať.

Čo  je potreba mať na pamäti:

 •  Premýšľajte o papieroch a lepenkách, ktoré budú k výrobe albumu použité. V priebehu rokov bol pre tento účel vyvinutý celý rad lepeniek a papierov. Ich kombinovanie môže mať veľký vplyv na osobu, ktorá si album objednala i na tých, ktorí ho budú ďalšie roky používať.
 •  Pre nízkonákladovú produkciu je najlepšia digitálna tlač. V posledných rokoch bolo pre tento typ tlače vyvinutých mnoho vysoko kvalitných papierov.
 •  Ak je pre vás fotokniha naozaj dôležitá, potom sa vyplatí investovať dodatočné náklady na začlenenie jednej, alebo viacerých dokončovacích úprav - lakovanie, razba fóliou, alebo reliéfna razba.
 •  Lesklé papiere sú najlepšou voľbou pre plnofarebnú tlač, ale aj s modernými nenatieranými papiermi dosiahnete dobré výsledky. A
 •  Náklady by mali byť tiež jedným z faktorov, ktoré vám pomôžu v rozhodnutí, či sa vydáte smerom k luxusu, originálnemu dizajnu, alebo štandardnej kvalite. Potom môžete naplánovať obsah a tlač tak, aby vyhoveli klientovmu rozpočtu.
 •  Špeciálna ochranná krabica dodá fotoalbumu finálny vzhľad. Obal zároveň plní ochrannú funkciu a predlžuje životnosť produktu. Na obal môžete použiť rovnaký papier ako pri výrobe fotoalbumu, alebo iný zladený.
 •  Je pre vás ochrana životného prostredia dôležitá? Ak áno, Antalis ponúka mnoho možností, ktoré splnia vaše požiadavky.
 • Jas 

  U fotografii a plonofarebnej tlači je verná reprodukcia farieb obzvlášť dôležitá. Na výber máte papiere v rôznom vyhotovení - lesklý, polomatný, nenatieraný. Ak nemáte istotu ktorý bude ten najvhodnejší, vyžiadajte si u obchodného zástupcu potlačené vzorky.

  > Doporučené papiere:
  Kreatívne papiere: Keaykolour, Rives, Curious Collection, Conqueror Bamboo a Print Excellence
  Natierané papiere: Claro, Novatech Silk a Gloss
  Nenatierané papiere: Olin
   

 • Digitálna tlač

  Papiere pre digitálnu tlač sú stále viac rozšírené. Vždy sa ubezpečte, že zvolený papier je vhodný pre konkrétny typ digitálneho zariadenia. Ak si nebudete istí, spýtajte sa našich obchodných zástupcov, ktorí vám ochotne poradia.

  > Doporučené papiere:
  Digigreen, Image
  Kreatívna voľba s pridanou hodnotou: Arjowiggins Creative Papers Digital Range
   

 • Kontrast 

  Môžete sa rozhodnúť použiť inú gramáž pre predné listy a inú pre  ostatný obsah. Máte taktiež možnosť zvoliť rovnaký, alebo odlišný typ papiera pre dosiahnutie kontrastu. Fotoalbumy sa väčšinou vytvárajú na dlhodobé používanie, niekedy sa preto oplatí investovať do nákladnejších materiálov a techník.
   

 • Životné prostredie

  V našej ponuke máme celý rad recyklovaných papierov, ktoré majú nízku uhlíkovú stopu. Takže si môžete byť istí, že naše papiere nepoškodzujú životné prostredie. Všetky naše papiere sú vyrobené z celulózy získanej výhradne z trvalo udržateľne obhospodarovaných lesov, ktoré sú využívané v súlade s praxou ochrany lesných zdrojov, ekonomického a spoločenského prospechu dotknutej populácie.
   

arjowiggins creative papers digital

AW_digital_push_145x111.jpg

Rad kreatívnych papierov pre exkluzívnu digitálnu tlač.

Viac

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111-1.jpg

Prémiový multi-funkčný recyklovaný papier, garantovaný pre digitálnu tlač.

Viac

olin 

olin_push_145x111.jpg

Najkompletnejší rad prémiových ofsetových papierov na trhu.

Viac

image digicolor

image_digicolor_push_145x111.jpg

Nová generácia prémiových nenatieraných papierov pre digitálnu tlač.

Viac