aplikácie

Calendars_ContentPage_259x194.jpg

Kalendáre 

Kalendáre poskytujú ideálnu príležitosť na zviditeľnenie vašej spoločnosti, produktov, alebo služieb, ktoré budú vystavené po celých 12 mesiacov. Získate tým nákladovo efektívny spôsob dlhodobej propagácie vašej spoločnosti, alebo výrobku.

 • Voľba  papiera a lepenky

  Popremýšľajte o voľbe papiera a lepenky, ktoré použijete na váš kalendár. V priebehu rokov bol vyvinutý celý rad papierov a lepeniek určených špeciálne pre tento účel. Kombináciou materálov ovplyvníte vzhľad a pôsobenie vášho kalendára. Kombinácia rôznych gramáží papiera na obálke a vnútorných listoch dosiahnete perfektný kontrast. Voľba papierov s rôznymi povrchovými úpravami - lesk, polomat, ofset - závisí na požiadavkách grafických podkladov. Ak plánujete rozosielať svoje kalendáre poštou, potom je treba mať na mysli hmotnosť a rozmer zásielky. Veľkosť, hrúbka a gramáž budú mať vplyv na cenu poštovného.

  > Doporučené papiere:
  Kreatívne papiere: Keaykolour, Rives, Curious Collection, Conqueror Bamboo a Print Excellence
  Natierané papiere: Claro Gloss & Silk, Novatech Gloss & Silk
  Nenatierané papiere: Olin

 • Voľba tlače

  Obvykle sú kalendáre tlačené tradičnou ofsetovou tlačou, ktorá umožňuje lakovanie prednéj, alebo vnútorných strán, razbu fóliou, či reliéfnu razbu. Ak plánujete produkciu exkluzívnych kalendárov, potom sa vyplatí investícia dodatočných nákladov do jednej, alebo viacerých dokončovacích techník. Pre nízkonákladovú, alebo personalizovanú tlač je najlepšia digitálna tlač. Mnoho papierov a lepeniek bolo vyvinutých špeciálne pre digitálnu tlač. Vždy sa však vopred uistite, že je papier vhodný pre konkrétnu značku digitálneho zariadenia.

  >  Doporučené papiere: 
  Digitálna tlač: Digigreen, Image, Arjowiggins Digital Range
  Ofsetová tlač: Novatech Gloss & Silk
   

   
 • Rozpočet 

  Náklady by mali byť tiež jedným z faktorov, ktoré vám pomôžu v rozhodnutí, či sa vydáte smerom k luxusu, originálnemu dizajnu, alebo štandardnej kvalite. Potom môžete naplánovať obsah a tlač tak, aby vyhoveli klientovmu rozpočtu.

  Kalkulačka papiera
 • Distribúcia 

  Ak plánujete kalendár rozosielať poštou, pamätajte na hmotnosť a rozmery obalu. Veľkosť, hrúbka a gramáž budú mať vplyv na cenu poštovného. V priebehu rokov boli vyvinuté špeciálne obaly pre rôzne veľkosti kalendárov.

  Antalis ponúka sortiment poštových obálok a tiež širokú škálu štandardných, alebo špeciálnych obalových materiálov, ktoré vám pomôžu zaistiť, že váš kalendár zostane v perfektnom stave po celú dobu výroby, prepravy a skladovania. Krabice, baliaci papier, bublinkové fólie, lepiace pásky ... Pozrite sa na našu ponuku obalových materiálov.                                                      
   

 • Životné prostredie

  V našej ponuke máme celý rad recyklovaných papierov, ktoré majú nízku uhlíkovú stopu. Takže si môžete byť istí, že naše papiere nepoškodzujú životné prostredie. Všetky naše papiere sú vyrobené z celulózy získanej výhradne z trvalo udržateľne obhospodarovaných lesov, ktoré sú využívané v súlade s praxou ochrany lesných zdrojov, ekonomického a spoločenského prospechu dotknutej populácie.

  > Doporučené materiály:
  Digigreen, Cocoon Gloss & Silk, Cyclus Print & Offset, Conqueror 100% Recycled
   

  Viac

CURIOUS CURIOUS

curious_collection_push_145x111.jpg

Najinovatívnejší rad kreatívnych papierov zhromaždené v jednej kolekcii.

Viac

novatech 

gant_144x111.jpg

Natieraný papier, ktorý určuje štandard pre produktivitu a potlačiteľnosť.

Viac

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111-1.jpg

Prémiový, multi funkčný recyklovaný papier, garantovaný pre použitie v digitálnych zariadeniach.

Viac

obálky 

envelopes&pockets_145x111.jpg

Široká ponuka obálok a poštových tašiek v rôznych formátoch a farbách.
 

Prejsť do katalógu

Prepravné obaly

packaging_push_145x111.jpg

Špeciálny rad ochranných obalov a fixačných materiálov.
 

Prejsť do katalógu