aplikácie

Catalog_ContentPage_259x194.jpg

Katalógy 

Váš katalóg je vaša tlačená výkladná skriňa. Je prezentáciou produktov, ktoré predávate. Zvyčajne ide o kombináciu atraktívnych vizuálov s rozsiahlym textovým obsahom. Je preto nevyhnutné zvoliť správny druh papiera pre obálku a vnútorné listy vášho katalógu, aby zdôraznil svoju vizuálnu podobu a zároveň ponúkol čitateľský komfort svojim zákazníkom od prvej až do poslednej strany.
 

 • Stratégia projektu

  Pri plánovaní tlače katalógov je potrebné vziať do úvahy množstvo faktorov: cieľová skupina, distribúcia, finálne použitie, životnosť, poštové požiadavky, dizajn, dokončovacie techniky. Koľko katalógov vyrobíte a o koľko strán sa jedná? Rozmer a formát sú ďalšie faktory, ktoré musíte zobrať do úvahy: 8 strán, 32 strán, atď.

 • Výber papiera

  Takmer určite pôjde o kombináciu obrázkov a textu, takže je potrebné mať na pamäti opacitu papiera ktorý používate. Cieľom je čo najviac znížiť presvitanie obsahu na druhej strane. Papiere s nízkou gramážou a vysokou opacitou, vyrábané najmä pre výrobu katalógov, pomôžu udržať ceľkovú hmotnosť katalógu na minime, a to najmä v prípadoch publikácii väčšieho rozsahu. Ako ľahko môžete otočiť stránku a či po otvorení zostanú listy v rovnakej pozícii, to všetko sú dôležité aspekty. Kreativita je tiež kľúčom. Použitím rôznych druhov papiera, alebo média v rovnakom katalógu môžete zvýrazniť niektoré jeho časti (nové výrobky, služby, reklamy, atď).

  > Doporučené produkty:
  Cyclus, Novatech Easy Matt, Claro Gloss & Silk
  Pre kreatívne katalógy: Rives, Olin Regular

 • Voľba tlače

  Vezmite do úvahy všetky špeciálne tlačové a dokončovacie techniky, ktoré plánujete použiť. Razba, termografia, razba fóliou, lakovanie a výsek. Voľba dokončovacích techník (dierovanie pre 3-krúžkovú väzbu, šitie, atď.), je kľúčová pre zabezpečenie dlhej životnosti vášho katalógu.

  > Doporučené produkty:
  Novatech Gloss & Silk, Claro Gloss & Silk

 • Distribúcia 

  Ak budete katalóg rozosielať poštou, je potrebné mať na pamäti formát a gramáž použitého papiera, ktoré budú mať zásadný vplyv na cenu poštovného.
  Antalis tiež ponúka širokú škálu štandardných a špeciálnych obalových materiálov, ktoré vám pomôžu zaistiť, že váš kalendár zostane v perfektnom stave po celú dobu výroby, prepravy a skladovania. Kartónové krabice, baliaci papier, bublinková fólia, lepiace pásky ... pozrite si našu ponuku obalových materiálov.

 • Životné prostredie

  Je pre vás ochrana životného prostredia dôležitá? Ak áno, Antalis ponúka mnoho možností, ktoré splnia vaše požiadavky. V našej ponuke máme celý rad recyklovaných papierov, ktoré majú nízku uhlíkovú stopu. Takže si môžete byť istí, že naše papiere nepoškodzujú životné prostredie. Všetky naše papiere sú vyrobené z celulózy získanej výhradne z trvalo udržateľne obhospodarovaných lesov, ktoré sú využívané v súlade s praxou ochrany lesných zdrojov, ekonomického a spoločenského prospechu dotknutej populácie.

  > Doporučené produkty:
  Cocoon Gloss & Silk, Cyclus Print & Offset

  Viac
 • Rozpočet 

  Náklady by mali byť tiež jedným z faktorov, ktoré vám pomôžu v rozhodnutí, či sa vydáte smerom k luxusu, originálnemu dizajnu, alebo štandardnej kvalite. Potom môžete naplánovať obsah a tlač tak, aby vyhoveli klientovmu rozpočtu.

  Kalkulačka papiera

olin 

olin_push_145x111.jpg

Najkompletnejší rad prémiových ofsetových papierov na trhu.
 

Viac

claro 

claro_push_145x111.jpg

Natieraný papier s najlepším volumenom na trhu.
 

Viac

rives 

rives_push_145x111.png

Široká škála textúr a možností aplikácii vám umožní "ušiť si výsledok na mieru.

Viac

obálky 

envelopes&pockets_145x111.jpg

Široká ponuka obálok a poštových tašiek v rôznych formátoch a farbách.
 

Prejsť do katalógu

Prepravné obaly

packaging_push_145x111.jpg

Špeciálny rad ochranných obalov a fixačných materiálov.
 

Prejsť do katalógu Packaging