aplikácie

Greetings-Cards_ContentPage_259x194.jpg

Pohľadnice  a pozvánky

Pri voľbe papiera pre blahoželania a pozvánky sú dôležitými faktormi kvalita a odtieň, pretože veľa ľudí si bude chcieť tieto blahoželania ponechať dlhší čas - možno celý život!
 

Čo potrebujete mať na pamäti:

 •  Premýšľajte o cieľovej skupine, pre ktorú je pozdrav, alebo pozvánka určená. Je dôležité, aby boli cielené a osobné.
 •  Digitálna tlač je pre blahoželania a pozvánky ideálna. Umožní vám korešpondenciu viac personalizovať.
 •  Papier, ktorý zvolíte, zohrá kľúčovú úlohu v tom, či upúta pozornosť a prinúti adresáta prečítať si vašu pozvánku.
 •  The types of images and how easy it is to write onto the card or invitation are important, as is being able to easily read what has been written. You can add an insert matching with the card, Translucent papers will bring a smart effect and it’s easy to write on.
 •  Ak je obsah vašej správy dôležitý, potom sa vyplatí investovať dodatočné náklady na začlenenie jednej, alebo viacerých dokončovacích úprav. Vašej pozvánke pomôžu vyniknúť úpravy, akými sú lakovanie, razba fóliou, alebo reliéfna razba.
 •  Náklady by mali byť tiež jedným z faktorov, ktoré vám pomôžu v rozhodnutí, či sa vydáte smerom k luxusu, originálnemu dizajnu, alebo štandardnej kvalite. Potom môžete naplánovať obsah a tlač tak, aby vyhoveli klientovmu rozpočtu.
 •  Majte na pamäti, že formát a gramáž budú mať zásadný vplyv na cenu poštovného.
 •  Je pre vás ochrana životného prostredia dôležitá? Ak áno, Antalis ponúka mnoho možností, ktoré splnia vaše požiadavky.
 • Vzhľad 

  Aby pozvánky a blahoželania splnili svoj ​​účel, je dôležité použiť vhodné kombinácie farieb, povrchových úprav a textúr.

  > Doporučené papiere:
  Keaykolour, Rives, Curious Collection, Pop'Set, Conqueror Bamboo. Ku všetkým sú dostupné i zladené obálky.
   

 • Digitálna tlač

  Papiere a lepenky pre digitálnu tlač sú stále viac rozšírené. Vždy sa ubezpečte, že zvolený papier je vhodný pre konkrétny typ digitálneho zariadenia. Ak si nebudete istí, spýtajte sa našich obchodných zástupcov, ktorí vám ochotne poradia.

  > Doporučené papiere:
  Digigreen
  Kreatívne papiere: Arjowiggins Digital Range
   

 • Farebná tlač

  Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri plno farebnej tlači sú najvhodnejšie lesklé papiere, avšak i s použitím moderných nenatieraných papierov dosiahnete výborné výsledky. Na nenatírané papíry je navyše možné písať bez rizika rozmazania textu.

  > Doporučené papiere:
  Nenatierané: Coloraction
  Lepenky: Trucard, Carta Integra
   

 • Obálky 

  Obálka je prvá vec, ktorú adresát uvidí, je preto veľmi dôležité aký zanechá dojem. Nezabudnite sa uistiť, že sa vaša pozvánka bude pasovať do obálok dostupnej veľkosti.

 • Životné prostredie

  V našej ponuke máme celý rad recyklovaných papierov, ktoré majú nízku uhlíkovú stopu. Takže si môžete byť istí, že naše papiere nepoškodzujú životné prostredie. Všetky naše papiere sú vyrobené z celulózy získanej výhradne z trvalo udržateľne obhospodarovaných lesov, ktoré sú využívané v súlade s praxou ochrany lesných zdrojov, ekonomického a spoločenského prospechu dotknutej populácie.
   

  Viac

curious collection

curious_collection_push_145x111.jpg

Najinovatívnejší rad kreatívnych papierov zhromaždené v jednej kolekcii.

Viac