aplikácie

Annual-Reports_ContentPage_259x194.jpg

Výročné  správy

Pre správnu prezentáciu vašej výročnej správy je veľmi dôležitá voľba papiera, ktorá vám môže pomôcť zvýrazniť správnu imidž vašej spoločnosti.

 • Voľba papiera a lepenky

  Pre kombináciu plno farebnej tlače a textu je najlepšie použiť lesklé papiere. Použiť môžete aj nenatieraný papier, ktorý lepšie pôsobí pri čítaní textu. Je možné použiť rôzne druhy papiera na obálku a na obsah. V tom prípade je potrebné rozhodnúť, či budú zladené, alebo kontrastné. Ak sa pre dosiahnutie požadovaného výsledku rozhodnete pre kontrast, je dobré sa uistiť, či sa papiere vhodne dopĺňajú.

  > Doporučené papiere:
  Claro Bulk, Novatech Satin & Gloss.
  Kreatívne papiere: Rives, Conqueror, Olin, Keaykolour, Rives, Curious Collection
   

 • Voľba tlače

  Budete pre tlač svojich výročných správ používať ofsetovú, alebo digitálnu tlač? Papiere pre digitálnu tlač sú stále viac rozšírené. Avšak, ak používate stroj s technológiou HP Indigo, je potrebné zvoliť papier so špeciálnym náterom. Vždy sa ubezpečte, že zvolený papier má príslušnú certifikáciu. Ak si nebudete istí, spýtajte sa našich obchodných zástupcov, ktorí vám ochotne poradia.

  > Doporučené materiály:
  Digitálne papiere: Digigreen, Arjowiggins Digital Range
  Natierané papiere: Claro Gloss & Silk, Novatech Gloss & Silk
  Nenatierané papiere: Olin
   

 • Distribúcia 

  Akým spôsobom budete výročnú správu distribuovať? Ak plánujete zaslanie poštou, vyberte správne obálky s okienkami alebo štítky. Majte na pamäti, že formát a gramáž budú mať vplyv na cenu poštovného. Zvoľte správnu a dostupnú veľkosť obálok. Antalis ponúka sortiment poštových obálok a tiež širokú škálu obalových materiálov, ktoré vám pomôžu zaistiť, že vaše výročnej správy zostanú v perfektnom stave po celú dobu výroby, prepravy a skladovania. Kartónové krabice, baliaci papier, bublinkové fólie, lepiace pásky ... pozrite sa na našu ponuku obalových materiálov.

 • Životné prostredie

  Je pre vás otázka ochrany životného prostredia dôležitá? V našej ponuke máme celý rad recyklovaných papierov, ktoré majú nízku uhlíkovú stopu. Takže si môžete byť istí, že naše papiere nepoškodzujú životné prostredie. Všetky naše papiere sú vyrobené z celulózy získanej výhradne z trvalo udržateľne obhospodarovaných lesov, ktoré sú využívané v súlade s praxou ochrany lesných zdrojov, ekonomického a spoločenského prospechu dotknutej populácie.

  > Doporučené materiály:
  Digigreen, Cocoon Gloss & Silk, Cyclus Print & Offset, Conqueror 100% Recycled

  Viac

conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg

Celosvetovo najvyšší štandard kreatívnych papierov pre externú komunikáciu.

Viac

novatech 

gant_144x111.jpg

Natieraný papier, ktorý určuje štandard pre produktivitu a potlačiteľnosť.

Viac

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111-1.jpg

Prémiový, multi funkčný recyklovaný papier, garantovaný pre použitie v digitálnych zariadeniach.

Viac

obálky 

envelopes&pockets_145x111.jpg

Široká ponuka obálok a poštových tašiek v rôznych formátoch a farbách.

 

Prejsť do katalógu (MAKE NEW LINK)

Prepravné obaly

packaging_push_145x111.jpg

Špeciálny rad ochranných obalov a fixačných materiálov.