aplikácie

 
 • Obchodná prezentácia a výstavníctvo

  Ponúkame širokú škálu veľmi kvalitných doskových materiálov, ktoré uspokoja vaše najnáročnejšie požiadavky na dizajn obchodov, výstavných stánkov, prezantačních miest atď. Pevné a odolné dosky sú vhodné pre vnútorné i vonkajšie obloženie, dizajn nábytku, regálov a pod.

  Viac informácií
 • In-store signage

  Rozvoj marketingu v maloobchode je po celom svete integrovaný do marketingového mixu ako strategický bod. Ponúkame širokú škálu kvalitných materiálov pre kreatívne návrhy designu predajní a iných predajných miest.

 • Interiérové dekorácie a fine art

  Kreslenie, maľovanie a fotografie sú spôsoby vizuálneho vyjadrenia a teda jednými z hlavných foriem výtvarníctva. Digitálna tlač ponúka mnoho riešení. Široká škála nášho sortimentu obsahuje materiály určené pre tlač profesionálnych fotografií, reprodukcií maliarskych diel a pod. na injektových tlačiarňach.

 • Exteriérová reklama

  Všetky produkty pre vaše veľkoformátové outdoorové aplikácie od megaboardov, cez billboardy a okenné grafiky, až po firemné značenie.

  Viac informácií
 • Reklamné obaly

  Silný, ľahký a pružný. Náš výber poskytne bezpečný, moderný a k životnému prostrediu šetrný spôsob, ako dať vašim produktom vyniknúť v preplnených regáloch. Technické vlastnosti našich materiálov v kombinácii s dizajnom, technickými normami a tlačou pomôžu vytvoriť obaly pre mnohé odvetvia.

  Viac informácií
 • Grafika na vozidlá

  Materiály pre dekorácie, branding a reklamu na dopravných prostriedkoch sú stále viac žiadané. Dôraz je kladený na vysokú účinnosť, trvanlivosť a priaznivú cenu. Naša ponuka materiálov so štandardnými aj špeciálnymi lepidlami tieto požiadavky spĺňa a zaistí vám vysoko profesionálny výsledok.