aplikácie

window_graphics_259x194-1.jpg

Okenná  grafika

Okná, výkladné skrine a ďalšie sklenené plochy vášho obchodu či kancelárie poskytujú perfektné miesto pre propagáciu služieb alebo produktov, miesto pre zviditeľnenie vášho podnikania.

Okenná grafika môže výrazne podporiť vaše ďalšie, už využívané reklamné nosiče. Vďaka našim materiálom môžete okná a výklady premeniť na veľké a účinné reklamné plochy, bez toho aby ste výrazne obmedzili prístup svetla do interiéru, alebo pohľad von.

Ak požadujete materiál pre okennú grafiku pre krátkodobú aplikáciu a je vyžadované jeho jednoduché odstránenie bez zvyškov lepidla, vyberte si z našej ponuky fólie s nízkou silou lepidla. V závislosti na vašich požiadavkách môžete využiť aj materiály, ako sú napríklad samolepiace materiály pre okennú grafiku, ultra číre opticky jasné samolepiace fólie, translucentné fólie, statické fólie a samolepiace fólie One Way Vision.

Čo potrebujete mať na pamäti:

  •  Rovnako ako u väčšiny POS produktov závisí aj životnosť okennéj grafiky, alebo dekorácie na voľbe správnych materiálov. Použitím materiálov s dlhšou životnosťou zaistíte, že budú vaše okenné grafiky a dekorácie efektívne po celú požadovanú dobu aplikácie.
  •  Pre krátkodobú okennú grafiku môžete použiť fólie pre statické uchytenie alebo samolepiace fólie s odstrániteľnými lepidlami, pre dlhodobé aplikácie použite samolepiace fólie s permanentnými lepidlami.Pre krátkodobú okennú grafiku môžete použiť fólie pre statické uchytenie alebo samolepiace fólie s odstrániteľnými lepidlami, pre dlhodobé aplikácie použite samolepiace fólie s permanentnými lepidlami.
  •  Pre okenné grafiku môžete použiť číre aj nepriehľadné tlačové fólie. Presvedčte sa, že použitím určitého materiálu dosiahnete požadovaný výsledok.
  •  Perforované samolepiace fólie pre okennú grafiku One Way Vision aplikujte tam, kde je požadované minimálne obmedzenie priechodu svetla do interiéru a pohľadu von. V závislosti na aplikácii môžete použiť materiály s rôznou hustotou perforácie a s rôznymi priemermi dier. Ak budete fólie One Way Vision potláčať UV farbami, použite perforovanú samolepiacu fóliu so špeciálnym dvojitým linerom, ktorý zabraňuje zalepenie dier v perforovanej fólii.

odporúčané materiály

> Coala One Way Vision UV
> Coala 1D Lam Gloss
> Coala 2D Lam Gloss
> Coala X-Tac

coala 1d lam gloss

Transparentné tlačové monomerické samolepiace PVC fólie.

Prejsť do katalógu

coala 2d lam gloss

Transparentné tlačové polymerické samolepiace PVC fólie.

Prejsť do katalógu

coala x-tac

Inovatívne samolepiace fólie pre aplikáciu na rovné povrchy. Viackrát aplikovateľné. Pri možnom niekoľkonásobnom odstraňovaní nezanecháva na povrchu žiadne zvyšky lepidla.

Prejsť do katalógu