aplikácie

viscom_backlit_259x194.jpg

Backlit 

Podsvietené (backlit) aplikácie je možné v súčasnosti nájsť prakticky na každom mieste. Uličkami v maloobchodných predajniach počínajúc a letiskovými halami končiac. Podsvietenie zvyšuje príťažlivosť reklamy, ktorá je tak viditeľná aj v noci. Podsvietené displeje vyžarujú jasné a živé farby, ktoré zdôrazňujú ponúkaný produkt, alebo službu a tým upútajú pozornosť potenciálnych zákazníkov.

Čo potrebujete mať na pamäti:

  •  Pri výbere vhodnej grafiky pre podsvietené displeje by ste mali najprv zvážiť štyri kritické parametre: veľkosť grafiky (nie všetky materiály sú vhodné pre veľmi širokú podsvetlenou grafiku), umiestnenie (vnútorné / vonkajšie), aplikácie (veľkoformát / maloformát) a životnosť. Objasnenie si týchto bodov vám pomôže správne určiť vhodný baclightový materiál pre vašu aplikáciu.
  •  Často sa odporúča použiť matné prevedenie pre povrchy s textúrou, lesklé povrchy zase pre backlit aplikácie.
  • Dôležitým parametrom je rozptyl svetla, a to najmä pri použití nových LED osvetľovacích systémov.
  • Najdôležitejšia je kvalita obrazu: backlit umožňuje jasný a živý obraz. Zároveň však zvýrazní každú vadu tlače či materiálu.
  •  Rôzne materiály pre rôzne aplikácie: PET fólie pre retro menu, textílie pre veľké retro svetelné reklamy na letiskách ...

dporúčané materiály

> Coala Backlit
> Coala Backlit Textile

coala backlit

Najlepší v triede polyesterových materiálov s perfektným svetelným rozptylom. Vhodný pre najnáročnejšie backlightové aplikácie.

Prejsť do katalógu

coala backlit textile

Veľmi kvalitný textilný polyesterový backlit materiál.

 

Prejsť do katalógu