aplikácie

wall-decoration_259x194px.png

Dekorácia  stien

Dekorácia stien je skvelý spôsob, ako viesť kúsok vášho individuálneho štýlu do interiéru. S radom novo vyvinutých materiálov vhodných pre dekorácie vytvorite výnimočný dizajn hotelových hál, obývacích izieb, kuchýň, spální, kancelárií, detských izieb a kúpeľní.
Tapety z netkanej textílie, samolepiace tapety a textílie určené pre priamu potlač vám umožnia vytvoriť osobitú atmosféru.

Čo potrebujete mať na pamäti:

  •  Pri návrhu dekorácie musíte zohľadniť faktory ako: rozmer plochy, druhu a kvalite povrchu. Všetky tieto informácie ovplyvňujú výber materiálu.
  •  Kľúčovú úlohu zohráva aj informácia o použitej technológii tlače. Pre interiérové ​​aplikácie vyberajte tlačiarne, ktoré majú atramenty s veľmi nízkym, najlepšie žiadnym obsahom prchavých látok.
  •  V našej ponuke máme širokú škálu materiálov s rôznymi štruktúrami a kvalitami povrchov, materiály bez obsahu PVC, materiály s vysokou odolnosťou voči roztrhnutiu, materiály pre jednoduchú aplikáciu a odstránenie z povrchu atď.
  •  Tapety z netkanej textílie neobsahujú PVC ani zmäkčovadlá.
  •  Premýšľate, ako ešte vylepšiť osobitú atmosféru vášho interiéru? Čo tak vytlačiť si závesy s vaším vlastným dizajnom?

odporúčané materiály

> Coala Decowall
> Coala Sticky Wall
> Coala Wallcover Textile
> Coala Art Heavy textile

coala decowall

Hladká tapeta z netkanej textílie, skvelá pre tlač vlastných obrázkov. Určená pre jednoduchú aplikáciu. Nie je samolepiaca.

Prejsť do katalógu

coala sticky wall

Hladká samolepiaca tapeta z netkanej textílie s repozičním lepidlom.

Prejsť do katalógu

coala art heavy textile

Polyesterový textilný interiérový Frontlit banner s brilantným tlačovým výstupom pri nízkej spotrebe atramentov. Vhodný pre výrobu zavesených bannerov, interiérových závesov, či predelov miestností.

Prejsť do katalógu