aplikácie

photo-imaging_259x194px.png

Veľkoformátové  fotografie

Veľkoformátové výtlačky a fotografie sú stále častejšie používajú na dekoráciu interiérov, budov, alebo rozľahlých sklenených plôch. Použitím správneho materiálu zaistíte splnenie všetkých vašich očakávaní, či už pre prezentačné účely vo vašej firme, alebo pre trvalú spomienku na rodinné stretnutie zvečnenú na stene vo vašej obývacej izbe.

Čo potrebujete mať na pamäti:

  •  Pri výrobe veľkoformátových obrazov a fotografií je potrebné mať na pamäti nielen veľkosť a hmotnosť hotového výrobku, ale aj hrúbku a transparentnosť použitého materiálu.
  •  Pri voľbe materiálu je potrebné vziať do úvahy použité tlačové technológie (inkjetová digitálna tlač, sieťotlač, ofsetová tlač).
  •  Dôležitú úlohu hrá aj podiel potláčanéj plochy. Pre celoplošné aplikácie je vhodnejší iný materiál, ako pre pokrytie iba časti plochy.
  •  Premýšľajte o tom, ako by mal váš hotový výtlačok, alebo fotografia vyzerať. Pre zvýraznenie každého detailu na fotografii, alebo veľkoformátovej aplikácii sú ideálne hladké povrchy. Zaujímavých výsledkov však dosiahnete aj s použitím rôznych textúr.
  •  Premýšľajte o tom, kde budú hotové výtlačky aplikované. Budú zavesené na stene, zarámované, alebo visieť zo stropu? Budú napínané? V takom prípade je nesmierne dôležité zvoliť materiál, ktorý je odolný voči tlakom a ťahom.

odporúčané materiály

> Coala Photo Matt
> Coala Photo Gloss
> Coala Backlit

coala photo matt

Fotorealistický papier, ktorý kombinuje vysokú kvalitu a konkurencieschopnosť.

Prejsť do katalógu

coala photo gloss

Vysoko kvalitný PE - fotopapier dostupný aj vo verzii s certifikáciou FOGRA.

Prejsť do katalógu

coala backlit

Najlepší vo svojej triede. Vďaka brilantnému tlačovému výsledku a vynikajúcemu rozptylu svetla dosiahnete ohromujúceho výsledku vašej baclightovéj aplikácie.

Prejsť do katalógu