aplikácie

floor_graphic_259x194.jpg

Podlahová  grafika

Podlahová grafika je skvelý spôsob, ako pritiahnuť pozornosť. Dôrazne upozorní na určitú oblasť, produkt, alebo službu.

Čo potrebujete mať na pamäti:

  •  Zvažte, akým spôsobom bude stánok postavený, pretože to tiež ovplyvní voľbu použitého materiálu.
  •  Ak budú vaše aplikácie umiestnené v exteriéri, vyberajte materiál s dobrou odolnosťou voči slnečnému žiareniu, vode a ďalším vplyvom vonkajšieho prostredia.
  •  Pri vašom výbere je potrebné vedieť, či sa jedná o exteriérovú, alebo interiérovú aplikáciu a na aký povrch budete chcieť materiál aplikovať: iný materiál použijete na keramickú dlažbu, iný na asfalt či koberec.
  •  Materiály použité pre podlahovú grafiku musia mať podľa predpísaných noriem protišmykovú certifikáciu a certifikát nehorľavosti.
  •  Vizuálny efekt je jedným z najdôležitejších parametrov v dizajne výstavného stánku, prezentačného miesta atď. Ponúkame širokú škálu materiálov, ktoré vám pomôžu odlíšiť sa od konkurencie. Napríklad využitím ponuky našich materiálov s 3D efektom.

Doporučené materiály

> StreetRap
> Symbio PVC Textured

StreetRap 

Fólie určené na asfaltové, alebo betónové plochy. Biela, matná, valcovaná PVC fólia, 85 mic. Pri použití laminácie s protišmykovým efektom vydrží grafika až 3 mesiace. Permanentné číre lepidlo s vysokou lepivosťou.

Prejsť do katalógu

Symbio PVC Textured

Štruktúrovaná polymerická PVC laminovacia fólia s UV filtrom. Permanentné číre lepidlo. Životnosť do 1 roka. Fólia má podľa noriem DIN 51 130 a BRG 181 protišmykovú certifikáciu R9/R10.

Prejsť do katalógu