aplikácie

roll-up_226x308.jpg

Roll -up

Akákoľvek výstava by bola neúplná bez využitia Roll-Up prezentačných systémov, ktoré sú jedným z najznámejších a najpoužívanejších systémov pre prezentáciu. Sú lacné, prenosné a dobre zapadajú do konceptu každej výstavy. Môžete ich kedykoľvek nainštalovať na miesto, ktoré si vyberiete.
 

Čo potrebujete mať na pamäti:

  •  Pri výbere materiálu pre Roll-Up prezentačný systém sa uistite, že je pre neho vhodný - je dôležite, aby zostal potlačený materiál perfektne plochý a aby sa pôsobením tepla nestáčal.
  • Žiadne skrútenie: Je dôležité, aby vytlačený obraz zostal po inštalácii perfektne rovný, aby nedošlo ku skrúteniu okrajov.
  • Opacita: Použitý materiál s dostatočnou opacitou, alebo materiál s šedou či striebornou zadnou stranou zabraňujúcou presvitaniu obsahu.
  • Kvalita tlače: Vyberte materiál s povrchom umožňujúcim vysokú kvalitu tlače.
  • Odolnosť proti poškriabaniu: Vyberte si materiály, odolné proti poškriabaniu, alebo materiály, ktoré je možné pred poškriabaním ochrániť lamináciou. Uistite sa, že ste si pre vami používané tlačové technológie vybrali správny produkt.

odporúčané materiály

> Coala Roll-Up PET
> Coala Roll-Up PP
> Coala Display Textile
> Coala Roll-Up Banner

Coala Roll-Up PET

Materiály pre vaše Roll-Up aplikácie.

Prejsť do katalógu

coala roll-up pp

Ekonomické riešenia pre vaše Roll-Up aplikácie.

Prejsť do katalógu

coala display textile

Polyesterový textil so šedou zadnou stranou ponúka dokonalú plochosť a vysokú kvalitu tlače.

Prejsť do katalógu

coala roll-up banner

Polyesterový textilný banner s PVC obojstranným náterom pre Roll-Up prezentačné systémy s textilnou štruktúrou a veľmi dobrou plochosťou.

Prejsť do katalógu