Životné prostredie

Green-toolbox-259x194.jpg

Green Tool Box

Bojujme spoločne za pravdu

Mnoho ľudí verí, že papier nie je ohľaduplný k životnému prostrediu. "Papier výrazne prispieva k odlesňovaniu", "Musíme sa vyvarovať tlačeniu za každú cenu", "Musíme prestať vyrábať milióny kópií tlačených katalógov", "Musíme vypĺňať všetky formuláre online", "Spoločnosti s politikou nulovej spotreby papiera sú omnoho viac ekologicky zodpovedné". Často vídame v e-mailových podpisoch vyhlásenia v prospech politiky nulovej spotreby papiera. Spoločnosti, naši zákazníci, si potom myslia, že keď prestanú používať papier, konajú ako zodpovední občania. V dôsledku toho naše hospodárske odvetvie trpí. Je to do značnej miery preto, že verejnosť má o papieri falošnú predstavu.

 
Rozhodli sme sa konať a potrebujeme aj Vašu pomoc, lebo len spoločne dokážeme účinne bojovať proti týmto mýlnym predstavám.

Vytvorili sme súbor komunikačných nástrojov, ktoré môže použiť každý z Vás a tak vysielať podložené, racionálne a spoľahlivé informácie opierajúce sa o fakty a čísla o tom, ako je náš priemysel v skutočnosti šetrný k životnému prostrediu. Tieto nástroje sú neutrálne a vzťahujú sa na video, ktoré dokumentuje všetky environmentálne výhody papiera. Ak bude každý z Vás používať tieto nástroje pravidelne v komunikácii so svojimi zákazníkmi, dokážeme osloviť tisíce ľudí, ktorí zase oslovia tisíce ďalších. Nižšie nájdete komunikačné nástroje, ako aj informácie o spôsobe ich použitia.

Bojujme spoločne za vyvrátenie mýtov o papieri.

 • Zdieľajte toto video so svojimi známymi

   

   

  Link na zdieľanie, alebo vloženie "Did you know" videa do vlastnej webstránky:
  http://youtu.be/TB8vw2bOgVU?list=UUmrhsJErxxnoxI5gwoteg2A

 • Používajte túto kartu vo svojom automatickom podpise


  green-signature-SK.png


  INŠTRUKCIE PRE STIAHNUTIE A INŠTALÁCIU

  >> 1- Uložte si obrázok do svojho počítača (kliknite pravým gombíkom na myši a zvolte "uložiť ako")

  >> 2- Pripojte obrázok ku svojmu automatickému podpisu

  >> 3- Vytvorte link  medzi obrázkom v podpise a videom uloženom na youtube