životné prostredie

testimonials-259x194.png

Príbehy 

Objavte reálne príbehy v oblasti spoločenskej zodpovednosti
a aký vplyv na životné prostredie má využívanie papiera.

 

 

 

 •  

  WWF Sweden rewards "A Wilder life", Panda Book of the Year 2018, printed on Cocoon, the 100% recycled paper distributed by Antalis: Antalis has been a creative partner of A Wilder Life project since its beginning. This superb showcasing of Mother Nature has enabled the book to win the Panda Book of the Year Award 2018. This special prize, awarded by WWF Sweden (the World Wide Fund for nature), celebrates the best portrayals of nature every year and seeks to recognise the individuals who make a significant personal contribution to the conservation of the natural world.
   

  Viac informácií
 •  

  Cocoon je príjemný na dotyk a zároveň predstavuje dobrý pomer cena/kvalita. Tieto kvality v kombinácii s pozitívnym environmentálnym kreditom, korešpondujúcim s našou CSR stratégiou, robia z papierov Cocoon ideálnu voľbu pre našu spoločnosť...

  Ariane Ramboer, riaditeľka RATP Corporate Communications and CSR Reporting.

  Viac informácií
 •  

  "Veľmi si vážime všetky prírodné zdroje, vrátane papiera. Kdekoľvek a kedykoľvek je to možné sa rozhodujeme vynakladať prostriedky múdro a premyslene, radšej menej než viac a sme pre recykláciu."

  Luulea Lääne, Communication Director, Tallink Estonia

  Viac informácií