životné prostredie

Environment_green_selection_ContentPage_259x194.jpg

Váša  ekologická voľba

Antalis sa snaží dbať na to, aby rozvoj firmy išel ruku v ruke so zodpovednosťou voči životnému prostrediu.

Chcete používať ekologické papiere ako súčasť udržateľného prístupu? Alebo hľadáte najnovšie inovácie v segmente ekologických papierov? Nehľadajte ďalej. Vybrali sme pre vás množstvo ekologických papierov, založených na rozličných ekologických kritériách, ako napríklad certifikácie FSC® / PEFC, podiel recyklovaných vláken, nízka uhlíková stopa, EU Eco-label a mnohé iné. Preštudujte si zoznam našich top ekologických papierov, alebo si stiahnite kompletnú ponuku.

Logo_Cocoon_119x89.png

 

Cocoon, inšpirovaný zelenou technológiou

Ak hľadáte 100% recyklovaný papier s vysokou mierou belosti a vynikajúcou schopnosťou tlače, nehľadajte ďalej...
Je vybavený certifikátom 100% FSC Recycled. Počas výroby sa spotrebuje menšie množstvo energie a vody a vyprodukuje sa menej CO2 emisií v porovnaní s výrobou papiera z panenskej celulózy.

Okrem toho je dostupné široké množstvo produktov, formátov a vyhotovení, pre pokrytie potrieb všetkých typov aplikácií a technológií tlače.

FSC certified product NAPM Recycled 100% EU Flower PCF Recycled Paper 100% Heavy Metal

Logo_Cyclus_119x89.png

 

Cyclus, 100% recyklovaný koncept.

Cyclus je medzinárodne renomovaný 100% recyklovaný papier, vyrábaný v závode Dalum v Dánsku. Inštaláciou elektrárne na biomasu v roku 2007, vyvinutej použitím vlastnej technológie a procesu de-inkovania sa závod Dalum stáva environmentálne najzodpovednejším v Európe.

Jedinečný ekologický koncept v Európe, ktorý výrazne znižuje environmentálny dopad vašich tlačených materiálov (najnižšia uhlíková stopa, ktorá ušetrí 45% vody a 80% energie v porovnaní s výrobou papiera z panenských vláken). Toto sú niektoré z najlepších environmentálnych vlastností na podporu pozitívneho a známeho imidžu pre vašu komunikáciu. A toto sú len niektoré z výhod značky Cyclus.

Blue Angel Recycled Paper 100% EU Flower PCF NAPM Recycled 100% Heavy Metal

Logo_Digigreen_119x89.png

 

Digigreen. Ekológia ovládla už i digitálny svet.

Vynikajúca kvalita tlače na všetkých digitálnych tlačiarňach pri splnení aj tých najprísnejších environmentálnych noriem. Predstavujeme vám papier Digigreen, prvotriedny, multifunkčný papier, zaručený pre HP Indigo ako aj pre suchý toner.... 100% digitálny. Vyrobený minimálne z 50% recyklovaných vláken, papier Digigreen má kombinovanú certifikáciu FSC®, certifikáciu EU Eco-label... 100% ekologický.

Digigreen - 100% digitálny, 100% ekologický!

FSC certified product NAPM Recycled 100% EU Flower PCF Recycled Paper 50% Heavy Metal

Conqueror_119x89.png

 

Conqueror

Conqueror je úspešná, dobre známa značka ktorá poskytuje exkluzívne  papierové riešenia. Conqueror má bezpríkladnú reputáciu pre environmentálne inovácie. V roku 1991 bola značka na trhu prvou, ktorá spustila sortiment recyklovaného papiera a do roku 2006 mali všetky jej papiere certifikáciu FSC. V súčasnosti sú klasifikované ako CarbonNeutral® v 12 európskych krajinách.

V tomto nepretržitom snažení získať papiere s ekologickými vlastnosťami, značka Conqueror priniesla najbelší a najčistejší 100% recyklovaný papier, ale takisto posunula hranice inovácie s kompletne novým materiálom: rýchlo rastúci a obnoviteľný Bambus!
Značka Bamboo je zodpovedne získavaná a starostlivo vyberaná. Päť odtieňov sortimentu odzrkadľuje túto úroveň starostlivosti – bez činiteľov OBA (opticky zjasňovanie prostriedky) u Natural White, farebné prevedenia sú vyrábané použitím výlučne prirodzených pigmentov (oker) z juhu Francúzska.

FSC certified product PCF Recycled Paper 100% Recycled Paper 50% CO2 Neutral

Main-Gloss-and-Satimat-Green-Logo.jpg

 

Maine Gloss Green / Satimat Green, najbelší odtieň zelene.

Papier Maine gloss green a Satimat green sú environmentálne zodpovedné značky papierov, vyrábané s podielom 60% recyklovaných vlákien a podielov 40% FSC® certifikovaných vláken. „Najbelší odtieň zelenej“, prináša vynikajúce environmentálne vlastnosti bez dopadu na kvalitu. Táto jedinečná kombinácia vlákien taktiež prináša veľmi vysokú úroveň belosti a vynikajúce výsledky tlače.

FSC certified product NAPM Recycled 100% EU Flower PCF Recycled Paper 100% Heavy Metal