Claro Background

 

Claro_LogoHome202x68.pngClaro je vedúcou značkou na trhu natieraných
papierov, ktorá vám
pomáha udržať si náskok

 

Chceli by ste vyzdvihnúť vašu tlač?
Hľadáte viac diferenciácie vo vašej komunikácii?
Vyskúšajte značku Claro, sortiment natieraných papierov, ktorý
kombinuje mimoriadne hladký povrch s vynikajúcou potlačiteľnosťou.

 

Objavte jedinečné výhody značky Claro:
 

  • Claro… clearly productive.  Vďaka svojej tuhosti a dobrej rozmerovej stabilite na vás vynikajúca priechodnosť strojom urobí dojem a zároveň optimalizuje vašu produktivitu tlače. Jeho vlastnosti pri dokončovacích prácach vás vďaka krátkemu času schnutia a jednoduchosti ohýbania presvedčia.
  • Claro… clearly printable. Zvýrazní vašu tlač spojením vynikajúcej belosti s jedinečným povrchom, čo zároveň vedie k vynikajúcej potlačiteľnosti.
  • Claro… clearly responsible.  Claro ponúka tri vyhotovenia – Gloss, Silk a Bulk – všetky s certifikáciou FSC. Sú vyrobené v závodoch, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy manažmentu kvality, životného prostredia a zdravia/bezpečnosti.
  • Claro… clearly serves you well.  Značka Claro vám ponúka široký sortiment prevedení, gramáží a formátov pre splnenie všetkých vašich potrieb. Používanie papierov Claro je tiež spôsobom, ako získať výhody z Európskej distribúcie a všetkých služieb, poskytovaných spoločnosťou Antalis, ako vedúcim európskym distribútorom papierov a baliarenských riešení.