image-from-the-document-manager

novinky

 

Logo_conqueror_home_301x81-2.png

 

 

 

 

 

 

conqueror_greys.jpg         >> Tri nové odtiene šedej farby pre Conqueror wove a Laid

Tri nové šedé odtiene radu Conqueror wove a Laid pôsobia sviežo a dodávajú celej palete farieb ďalší - neutrálny rozmer. Od škály bielej a krémovej až po šedú a čiernu.

V spojení s existujúcimi bielymi a belavými farbami dávajú nový pohľad na celý rad Conqueror. Conqueror sa stáva deálny komunikačný produkt pre jemné expresívne tlačové projekty, ktoré sa súčasne prezentujú ako moderné a nadčasové.

 

SoftGrey.jpg      

Conqueror Feather


Jemné a teplé tóny tejto šedej s podtónom lila. Pastelovo sivý tón je ideálny aj pre hlavičkové papiere alebo akúkoľvek korporátnu komunikáciu. Farba tohto radu bola starostlivo definovaná tak, aby bola dobre kombinovateľná s Diamond White a Calligraphy, pri ktorých vynikne svojim neutrálnym jasom.

Conqueror Feather      

Conqueror Pencil

Veľmi elegantná farba v stredných odtieňoch šedéj, ktorá pôsobí klasicky, ale zároveň je veľmi moderná a trendová. Obzvlášť moderne pôsobí v spojení s Conqueror High White, zatiaľ čo v spojení s Diamond White Feather vytvára harmonickú kombináciu pre identitu značky.

Conqueror Pencil          

Conqueror Cartridge


Silná, tmavo šedá farba Cartridge preklenuje medzeru medzi odtieňmi Pencil a Calligraphy. Je to perfektná rovnováha medzi teplými a chladnými tónmi, s ľahkými zemitými podtónmi. Cartiridge je ideálny pre zlatú alebo medenou razbu horúcou fóliou.