PO - PI, od 8:00 do 16:00 hod
Kontaktujte nás
Ban-antalis-premium-club4.jpg

Antalis Premium Club pre maloobchodníkov Office

Antalis Premium Club je exkluzívna iniciatíva pre vysoko výkonných predajcov, dodávateľov a predajcov kancelárskych papierov Image®, Data Copy® a Color Copy. Preskúmajte nižšie uvedené zdroje a podporu, ktoré vám pomôžu dosiahnuť lepší výsledok.

 

img-antalis-premium-club-1-crop467x279.jpg

Vstúpte do programu Antalis Premium Club

Chcete sa zaregistrovať do programu Antalis Premium Club? Môžete tak spraviť on-line tu.

 

Propagačné akcie, nástroje a odmeny pre veľkoobchody

img-antalis-premium-club-A4-2.jpg

Odmeny v rámci programu A4 & more - odmeňujeme vernosť

A4&more je vernostný program pre veľkoobchodný predajca papierov Image ® , Data Copy ® , Color Copy od spoločnosti Antalis. Získajte lákavé odmeny a reklamné predmety, ktoré vám uľahčia predaj týchto značiek vašim zákazníkom.

Čím viac budete nakupovať, tým viac odmien získate!

 

img-antalis-premium-club-2.jpg

Predajné miesta - podporte svoj maloobchodný predaj

Prezentáciu kľúčových značiek, ktoré predávate, môžete podporiť atraktívnymi propagačnými materiálmi. Antalis ponúka samostojné stojany, visačky na regály, podlahové aj okné pútače, ktoré pomôžu podporiť váš maloobchodný predaj.

 

egenerator2.jpg

eGenerator - Pripojte sa k revolúcii v e-marketingu

Pretože chceme podporiť vašu marketingovú komunikáciu so zákazníkmi, ponúkneme vám prístup k užívateľsky prístupnému nástroju e-marketingu.

eGenerator vám umožní zasielať svojim súčasným i potenciálnym zákazníkom e-maily s pútavými oznámeniami. Môžete ho využiť na vytváranie newsletterov, prezentáciu nových produktov, informovanie o akciách alebo k propagačným akciám.

 

bar-pink.png

E-mail je pri akvizícii zákazníkov 40x účinnejší ako Facebook alebo Twitter

"Predaj a zisky je možné zvýšiť vďaka spolupráci."

Exkluzívne podpora propagačných akcií

Ako prémiový veľkoobchodný predajca budete mať prístup k exkluzívnym predajným a propagačným akciám. Vďaka jednoduchým šablónam, ktoré budete mať v platforme eGenerator k dispozícii, môžete ľahko prezentovať svoje predajné akcie a zvyšovať tak svoj predaj.

Pravidelne vám budeme ponúkať odmeny, marketingovú podporu a špeciálne ponuky, ktoré môžete využiť buď v rámci svojich predajných kampaní, alebo ako odmenu pre svoje predajné tímy.

Podporte svoj predaj!

Ako člen programu Antalis Premium Club od nás dostanete celý rad marketingových materiálov, ako napríklad sady vzoriek, vzorkovníky, propagačné letáky či technické listy.

Budete mať tiež možnosť označiť si tieto predmety svojím logom a údajmi o vašej spoločnosti.

Propagácia značky

premium-carousel-data-copy2.jpgPredajné kampane s reklamnými predmetmi Data Copy ® pomáhajú budovať lojalitu k značke a zabezpečiť opakované objednávky.

Color Copy_A4more.jpgPozrite sa do katalógu odmien A4&more - nájdete tam reklamné predmety Color Copy, ktoré vám pomôžu podporiť váš predaj.

premium-carousel-image2.jpgV A4&more je k dispozícii mnoho reklamných predmetov Image®, ktoré podporia vaše propagačné kampane.