Naše e-Commerce riešenia znižujú náklady a zjednodušujú každodenný život

Ponúkame množstvo elektronických riešení, ktoré umožňujú priamy prístup k hlavnému objednávkovému systému Antalis, čím zvyšujú efektívnosť realizácie projektu.

logistic-contractuel.jpg

Online objednávky

Kompletná ponuka Antalis je vám k dispozícii v našom eshope 24 hodín denne / 7 dní v týždni. Pomocou svojho online účtu môžete zadávať objednávky kedykoľvek bez čakania na telefonický hovor.

Kompletná integrácia

Môžeme tiež priamo komunikovať s vašim integrovaným nákupným softvérom (EDI, XML alebo CSV), ktorý vytvára elektronické objednávky. Do aplikácií môžete posielať aj spätné potvrdenky, dodacie listy a faktúry. Používame štandardné protokoly (AS1 / 2, https, FTP, webové služby).

Pripojenie sa k webovej službe Antalis

Ponúkame veľa webových služieb (XML Soap messages exchanged in HTTPS) na skutočnú integráciu medzi systémami. Patria sem okrem iného schopnosť kontrolovať zásoby a ceny každej položky a schopnosť okamžite získať potvrdenie objednávky a dátum dodania.

Môžeme sa spojiť s väčšinou cenových ponúk, tlačových a CAPE softvérových balíkov. Vďaka týmto riešeniam môžete byť produktívnejší, zaistiť svoje zásoby a zlepšiť ich sledovateľnosť. (Prezrite si skladovú dostupnosť a priamo objednávajte na Antalis prostredníctvom svojho vlastného systému).

Príklady podporovaných štandardných správ: EDIFACTACT, XML, xCBLl, .CSV, papiNet XML

Príklady podporovaných výmenných protokolov: SOAP, HTTPS, EDIINT AS1 / AS2, generický e-mail (POP / SMTP)