Máme papiere pre všetky tlačové potreby ...

Papier, ktorý si vyberiete, hovorí veľa o vás a o tom, čo chcete sprostredkovať z hľadiska komunikácie. Či už ste digitálna, alebo tradičná tlačiareň využívajúca ofsetovú tlač, alebo chcete deklarovať svoj záväzok k životnému prostrediu starostlivým výberom recyklovaného papiera.

... zoznámte sa s našimi produktmi pre tlačovú komunikáciu!

Products-home-image.jpg

BO12-content.jpg

BO12

Prečítajte si 12 rozhovorov so známymi dizajnérmi.

Kreatívne papiere

conqueror-logo.jpg

Conqueror je celosvetovo uznávaný ako symbol prémiového papiera pre obchodnú i kreatívnu komunikáciu.

keaykolour-logo.jpgKeaykolour je odvážny, zaujímavý, živý a všestranný. V jedinečnej kolekcii papierov a kartónov v sebe spojuje kvalitu a inováciu.

Olin Colours

Pop'Set sa stáva Olin Colours! Zažeňte šeď všade naokolo a oživte svoju komunikáciu.

curious-logo.jpgNajinovatívnejšia ponuka kreatívnych papierov v jedinej kolekcii: Matter, SKIN, Touch, Metallics a Translucents.

rives-logo.jpgNajlepší výber štruktúrovaných papierov s 8 dostupnými textúrami a 10 rôznymi farbami papiera. Rad 100% recyklovaných papierov s certifikáciou FSC®.

Nenatierané papiere

olin-design-logo.jpg

Prémiová voľba pre náročných kreatívcov. Prírodné papiere a kartóny Olin Design ponúkajú neprekonateľnú potlač. Jeho 3 povrchové úpravy a 5 odtieňov dokonale sprostredkúva pocit autenticity s dokonalým matným efektom potlače.

Products-home-printspeed.jpgKľúčová referencia pre nenatieraný preprintový papier. Extra biely odtieň, volumen, opacita, s výnimočnou kvalitou tlače a certifikáciou FSC®.

Products-home-mohawk.jpg

Superfine Digital s i-Tone je jedným z najlepších, dnes dostupných, papierov pre digitálnu tlač.

Recyklované papiere

Products-home-cocoon.jpg

Papier vyrobený z 100% spotrebiteľského odpadu s vysokou belosťou, vynikajúcou potlačiteľnoťou a certifikáciou  FSC®.

Products-home-cyclus.jpgMedzinárodne renomovaný 100% recyklovaný rad natieraných i nenatieraných papierov a obálok.

nautilus.jpgNAUTILUS® je prémiový nenatieraný papier vyrobený zo 100% recyklovaných vlákien, ktorý ponúka dva rôzne odtiene: natural-white a high-white.

Grafické kartóny

Products-home-invercote.jpg

Najširšia ponuka pre všetky vaše tlačové potreby.

Metsa_Horiz_Logo_Color_RGB-1.pngMetsäBoard je rad ľahkých a udržateľných skladačkových kartónov. Finálnym produktom prepožičiava prirodzený a luxusný vzhľad.

Natierané papiere

Products-home-2U.jpgKvalitný, 3-krát natieraný, bezdrevný papier dostupný v širokej škále formátov a gramáží. K dispozícii s certifikáciou FSC® alebo PEFC.

Products-home-novatech.jpgJeden z najširších radov natieraných papierov pre ofsetovú tlač s 5 povrchovými úpravami. K dispozícii s certifikáciou FSC® alebo PEFC.

Špeciálne papiere

Products-home-reacto.jpg

Svetovo preslávená značka teraz v ponuke spoločnosti Antalis. Perfektné výsledky pre bezchybné samokopírovacie tlačivá so priamoprepisovacím papierom reacto®.

Products-home-upm.jpgSamolepky UPM Raflatac ponúkajú rozsiahly výber povrchových úprav, lepidiel aj podkladových papierov, ktoré pokryjú všetky estetické i funkčné požiadavky vašich projektov.

Sticotac logo

Špecializovaný rad samolepiacich materiálov pre konvenčnú tlač. Možnosť výberu z viacerých povrchových úprav. Vysoká úroveň belosti a opacity v kombinácii s vynikajúcou kvalitou potlače robí zo Sticotacu perfektnú voľbu.