PO - PI, od 8:00 do 16:00 hod
Kontaktujte nás

Máme papiere pre všetky tlačové potreby ...

Papier, ktorý si vyberiete, hovorí veľa o vás a o tom, čo chcete sprostredkovať z hľadiska komunikácie. Či už ste digitálna, alebo tradičná tlačiareň využívajúca ofsetovú tlač, alebo chcete deklarovať svoj záväzok k životnému prostrediu starostlivým výberom recyklovaného papiera.

... zoznámte sa s našimi produktmi pre tlačovú komunikáciu!

Products-home-image.jpg

IMG-Selection-Assistance-1_SK.jpg

Online katalóg

Objavte katalóg produktov pre tlačenú komunikáciu.

BO12-content.jpg

BO12

Prečítajte si 12 rozhovorov so známymi dizajnérmi.

Kreatívne papiere

Products-home-conqueror.jpg

Conqueror je celosvetovo uznávaný ako symbol prémiového papiera pre obchodnú i kreatívnu komunikáciu.

Products-home-keaycolour.jpgKeaykolour je odvážny, zaujímavý, živý a všestranný. V jedinečnej kolekcii papierov a kartónov v sebe spojuje kvalitu a inováciu.

Products-home-popset.jpgObjavujte nové papiere Pop’Set, ktoré boli vytvorené, aby bojovali so šeďou všade vôkol nás a oživte vašu komunikáciu.

Products-home-curious.jpgNajinovatívnejšia ponuka kreatívnych papierov v jedinej kolekcii: Matter, SKIN, Touch, Metallics a Translucents.

Products-home-rives.jpgNajlepší výber štruktúrovaných papierov s 8 dostupnými textúrami a 10 rôznymi farbami papiera. Rad 100% recyklovaných papierov s certifikáciou FSC®.

Nenatierané papiere

Products-home-olin.jpg

Najkompletnejší rad prémiových nenatieraných papierov s 18 rôznymi gramážami a 5 odtieňmi bielej. Perfektná voľba pre efektívnu komunikáciu.

Products-home-printspeed.jpgKľúčová referencia pre nenatieraný preprintový papier. Extra biely odtieň, volumen, opacita, s výnimočnou kvalitou tlače a certifikáciou FSC®.

Products-home-mohawk.jpg

Superfine Digital s i-Tone je jedným z najlepších, dnes dostupných, papierov pre digitálnu tlač.

Recyklované papiere

Products-home-cocoon.jpg

Papier vyrobený z 100% spotrebiteľského odpadu s vysokou belosťou, vynikajúcou potlačiteľnoťou a certifikáciou  FSC®.

Products-home-cyclus.jpgMedzinárodne renomovaný 100% recyklovaný rad natieraných i nenatieraných papierov a obálok.

Grafické kartóny

Products-home-invercote.jpg

Najširšia ponuka pre všetky vaše tlačové potreby.

Products-home-metsaboard.jpgMetsäBoard je rad ľahkých a udržateľných skladačkových kartónov. Finálnym produktom prepožičiava prirodzený a luxusný vzhľad.

Natierané papiere

Products-home-novatech.jpgJeden z najširších radov natieraných papierov pre ofsetovú tlač s 5 povrchovými úpravami. K dispozícii s certifikáciou FSC® alebo PEFC.

Products-home-2U.jpgKvalitný, 3-krát natieraný, bezdrevný papier dostupný v širokej škále formátov a gramáží. K dispozícii s certifikáciou FSC® alebo PEFC.

Špeciálne papiere

Products-home-reacto.jpg

Svetovo preslávená značka teraz v ponuke spoločnosti Antalis. Perfektné výsledky pre bezchybné samokopírovacie tlačivá so priamoprepisovacím papierom reacto®.

Products-home-upm.jpgSamolepky UPM Raflatac ponúkajú rozsiahly výber povrchových úprav, lepidiel aj podkladových papierov, ktoré pokryjú všetky estetické i funkčné požiadavky vašich projektov.