Podpora trvalo udržateľného rozvoja

Pomôžeme vám s otázkami týkajúcimi sa ekológie a trvalo udržateľného rozvoja vášho podnikania.

img-service-eco-responsable.jpg

Udržateľné poradenské služby

Starostlivosť o prírodné prostredie je stále dôležitejšia. Vaši zákazníci si toho tiež viac uvedomujú a vy chcete uspokojiť ich potreby aj v tejto oblasti. Navigácia vo všetkých druhoch certifikátov a predpisov však nie je ľahká. Môžeme vám pomôcť splniť potreby vašich zákazníkov, pokiaľ ide o otázky týkajúce sa ekológie a trvalo udržateľného rozvoja.

img-CSR.jpg

Poradenstvo v oblasti CSR

Téma ochrany životného prostredia sa v posledných rokoch stala veľmi dôležitou témou pre našu spoločnosť aj pre našich klientov. Vedúce postavenie v tomto odvetví nás zaväzuje. Sme hrdí na naše environmentálne certifikáty a radi sa podelíme o znalosti v tejto oblasti konzultácií, alebo školení.

Ochrana životného prostredia

Počas školení v oblasti ochrany životného prostredia sa budete môcť zoznámiť s radom organických výrobkov Antalis, ktoré vám pomôžu reagovať na dopyt trhu v tejto oblasti. Vyzbrojíme vás argumentmi a znalosťami, ktoré potom môžete prezentovať svojim klientom, čím získate výhodu oproti konkurencii.

Greenconsult v oblasti balenia

Každá krajina má zákony týkajúce sa obalov, ktoré musia byť dodržané (napr. recyklačné predpisy atď.). Pomôžeme vám implementovať procesy, ktoré podporujú súlad s týmito zákonmi.