MASTER'IN - chytrá voľba obalového riešenia

MASTER'IN je prémiová značka obalových materiálov a strojov, ktorá ťaží z odborných znalostí spoločnosti Antalis ako európskeho lídra v oblasti obalov. Master'in ponúka širokú škálu produktov. Stelesňuje poslanie Antalisu vytvárať inteligentné obaly pre všetky potreby v balení, a to od priemyselného balenia až po expedičné balenie a baliace stroje.
 

Značka Master'in je dostupná po celom svete a zaručuje aktuálnosť a flexibilitu sortimentu, aby vždy splnil očakávania spotrebiteľov.
 

Produkty Master'in ponúkame v troch radoch - Access, Performance, Expert, z ktorých si vyberiete najlepšia cena vs. výkon obalové riešenie zodpovedajúce presne Vašim potrebám a rozpočtu.

Ponúkame 3 produktové rady MASTER´IN

 

img-master-in-1.jpg

Master'in je vlastná značka Antalis, ktorá ťaží z odborných znalostí a skúseností európskeho lídra v oblasti obalov. Master'in odpovedá na každú potrebu zákazníkov z hľadiska balenia aj rozpočtu, je stelesnením poslania Antalis vytvárať inteligentné obalové riešenia pre každého profesionála.

Master’in presadzuje svoju ambíciu byť privilegovaným partnerom profesionálov tým, že ponúka zariadenia a spotrebný materiál stálej kvality, prísne vyberaný odborníkmi Antalis a vždy za najkonkurencieschopnejšiu cenu.

Master'in, pôsobiaci po celom svete, zaručuje reaktivitu a agilitu, aby vždy splnil očakávania zákazníkov. Kvalita Master'In prichádza v troch rozsahoch, Access, Performance a Expert, aby pokryla celý rozsah potrieb svojich klientov.

img-master-in-acces.jpg

img-master-in-performance.jpg

img-master-in-expert.jpg

Prečo si vybrať MASTER´IN?

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-14.png
Komplexné obalové riešenie

Široký sortiment, ktorý pokryje všetky vaše potreby v oblasti balenia. Všetko od priemyselných po prepravné obaly, stroje a zariadenia.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_services-07.png
Medzinárodná značka

Master'in nájdete v 28 krajinách celého sveta.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_services-24.png
Certifikované Antalis

Všetky produkty Master'in sú starostlivo vyberané našimi odborníkmi na obaly a spĺňajú prísne požiadavky na dodávateľa, kvalitu a životné prostredie.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-26.png
3 produktové rady

Access, Performance, Expert - náš sortiment bol vytvorený tak, aby vyhovoval potrebám a rozpočtu každého zákazníka, so zaručenou kvalitou materiálu.

Objavte náš produktový rad MASTER´IN