e-Business riešenia

Od personalizovaných cenníkov, služieb elektronickej fakturácie až po konsolidáciu faktúr, ponúkame celý rad flexibilných e-business riešení, ktoré znižujú náklady a zjednodušujú spôsob, akým s nami obchodujete.

logistic-contractuel.jpg

Zjednodušte si podnikanie!

Plne integrované elektronické riešenia

Ak prevádzkujete elektronický systém obstarávania, ktorý dokáže odosielať a prijímať nákupné objednávky, potvrdenia objednávok a faktúry elektronicky pomocou súborov EDI, XML alebo CSV – potom môžeme integrovať váš systém s naším back office a vytvoriť bezproblémový a efektívny proces objednávania.

Konsolidácia fakturácie
 

Znížte administratívu v rámci vášho podnikania – porozprávajte sa s nami o konsolidácii vašej fakturácie. Môžeme dodať len jednu faktúru za mesiac.

Služby elektronickej fakturácie
 

Prihláste sa do našej služby elektronickej fakturácie a budete dostávať všetky svoje faktúry elektronicky – menej papierovania – menej administrácie!

Personalizované cenníky
 

Vaše osobné zmluvné podmienky môžu byť poskytnuté v akomkoľvek formáte, ktorý potrebujete – vytlačená tlačená kópia, PDF e-mailom alebo ako CSV, ktorý je možné okamžite načítať do vašej vlastnej back office. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, môžete si byť istí, že vždy pracujete s najaktuálnejšími informáciami.

Objavte výhody E-business riešení:

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_services-67.png

Môžete sa vyhnúť bankovým poplatkom a zmeškaným platbám

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_services-68.png

Ponúkame inkaso, platby BACS a CHAPS

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_services-69.png

Môžete platiť aj kreditnou kartou