logo-2DB.jpg

Inšpiratívne príklady
toho, ako naši zákazníci používajú naše produkty

Táto časť popisuje, ako možno kreatívne použiť naše materiály pre rôzne typy aplikácií.

Hanley Court Printers - Metalic

d2b-3.jpg

Prečo ste si vybrali KernowPrint MetaliK Silver?

Spočiatku sme uskutočňovali dve tlačové objednávky pomocou KernowPrint MetaliK pre dve spoločnosti, ale produkt sa nám páčil natoľko, že sme sa rozhodli použiť ho v našich vizitkách! Chceli sme to predstaviť zákazníkom a povzbudiť ich, aby vyskúšali niečo nové. Keď vytiahnem vizitku, ľudia vždy hovoria: „Páni, to je úžasné.“ Vizitky sa stali našim predajným nástrojom, propagujúcim nové, kreatívne možnosti a povzbudzujúce našich klientov, aby experimentovali s novými substrátmi, čo následne zvýšilo naše príjmy. Moja obľúbená vlastnosť tohto kovového substrátu je jeho vynikajúca zrkadlová povrchová úprava.

Tlačiareň: Hanley Court Printers
Model tlačiarne: Konica Minolta AccurioPress C2060
Použitý produkt: KernowPrint MetaliK Silver 

Aplikácia: Vizitky Výtlačok : 1000 kusov

Fineline Print & Web - Recenzia Mohawk Superfine

 

 

„Vo Fineline používame digitálnu tlačiareň Ricoh 901, ktorú sme považovali za ideálnu na testovanie nového radu Mohawk Superfine i-Tone®. Kvôli prevedeniu a gramáži papiera Mohawk sme sa rozhodli vyskúšať tlač grafiky u jedného z našich klientov, Anthonyho Wyatta. “

Anthony
 

 

Anthony používa verziu papiera Mohawk smooth v rôznych gramážach, takže sme si mysleli, že bude pre túto skúšku dokonalým kandidátom.

 

Je spravodlivé povedať, že sa nám papier naozaj páčil!

Obzvlášť nás ohromil spôsob, akým bola atramentová tlačiareň Ricoh prijatá na papieri Eggshell, ktorý je jemne fakturovaný - niekedy fakturovaný papier môže ovplyvniť pokles atramentu a konečný efekt, takže grafika vyzerá rozmazaná a nerovnomerná, ale v tomto prípade nie je. Kvalita tlače bola vynikajúca a z nejakého uhla mal papier veľký lesk, ktorý mu poskytoval zamatovú úpravu.

Tony povedal, že v minulosti už používal faktúry s faktúrami (už dávno), ale vzdal sa, pretože neboli kompatibilné so staršími modelmi digitálnych tlačiarní, napríklad atrament sa neusadil správne a spôsobil zaseknutie zariadenia. Tonyho však ohromil efekt, ktorý sa pri tomto papieri dosiahol pomocou tlačiarne Ricoh.

Ďalšou výhodou papiera Mohawk je odtieň bielej, ktorý je pre Tonyho obzvlášť dôležitý.

Tony predáva veľkoobchod s grafikou v mnohých známych zoologických záhradách v tuzemsku iv zahraničí, preto kladie veľký dôraz na kvalitu papiera, aby získal správnu povrchovú úpravu a dal svojej grafike charakter. Ako vynikajúci umelec si starostlivo vyberie odtieň bielej knihy, pretože môže ovplyvniť konečný výsledok tlače, pokaziť alebo doplniť povahu jeho podrobných kresieb.

Christie (Marketing) a Val (Tlačová produkcia) Fineline Print and Web
 

d2b-5.jpg

IoT - Internet of Things: PowerCoat je nový interaktívny papier distribuovaný spoločnosťou Antalis

Hlavné trendy na trhu, informácie o nových produktoch, nových nástrojoch predaja ... je len niekoľko príkladov rôznych informácií v tejto časti!

Ako líder v oblasti inovácií, ktorý sleduje trend „interaktivity“, predstavuje Antalis inteligentný papier PowerCoat Alive, ktorý využíva technológiu NFC (proximity communication) na čítanie digitálnych informácií pomocou smartfónu bez potreby aplikácie alebo QR kódu. Papier PowerCoat Alive je kompatibilný s najnovšou verziou telefónu iPhone 7 a možno ho použiť na mnoho aplikácií vrátane reklamy a digitálneho balenia. Je to vynikajúca voľba pre reklamné agentúry, ktoré chcú vyniknúť na trhu.

Synthetic Media predstavuje novú úroveň kvality, trvanlivosti, potlačiteľnosti a kreativity v digitálnej tlači

Vďaka najnovšiemu radu tlačových papierov Kernow Synthetics HP Indigo poskytuje špecializovaný výkon a vynikajúca statická kontrola novú kvalitu v oblasti syntetickej tlače HP Indigo Printable Synthetics.

Antalis predstavuje najnovšiu inováciu KernowPrint pre tlač malých formátov HP Indigo. Nová rada je určená pre používateľov HP Indigo, ktorí chcú tlačiť na syntetické materiály. Odolná, odolný proti roztrhnutiu a trvanlivá tlač na syntetické materiály otvorila tlačiarňam nové príležitosti pri realizácii projektov pre klientov z rôznych odvetví. KernowPrint používa technológiu nanášania kobaltu na maximalizáciu priľnavosti atramentu HP Indigo. Sortiment KernowPrint pre tlač Indigo obsahuje širokú škálu nepremokavých syntetických papierov v odvážnych farbách, s kovovým leskom a jedinečným jemným povrchom.

d2b-6.jpg

Prípadové štúdie

Všetky

  • Všetky
  • Aplikácie