Tlačená komunikácia, Správy

Nové odtiene šedej pre Conqueror

17 dec 2018 —
Tlačiť
news-conqueror-grey.jpg

Šedá, farba jemnej sofistikovanosti a modernosti

Šedá, farba jemnej sofistikovanosti a modernosti

Rad Conqueror, ktorý bol doteraz k dispozícii v bielych a krémových odtieňoch, je obohatený o novú nadčasovú farbu - sivú, dostupnú v troch rôznych odtieňoch: FeatherPencil a Cartridge. Táto nová paleta sa vyznačuje plnou komplementaritou s existujúcimi farbami.

 

news-conqueror-grey-2.jpgFeather: Mäkký a teplý odtieň šedej, ktorý po spárovaní s bielym papierom dokonale zvýrazní jeho jas.

news-conqueror-grey-3.jpgPencil: Neutrálna šedá, ktorá môže byť elegantne klasická aj súčasná.

news-conqueror-grey-4.jpgCartridge: Intenívnejšia, tmavšia sivá, ktorá vytvára perfektnú rovnováhu medzi teplom a chladom.

Jérôme Noyelle, Vedúci oddelenia pre kreatívne papiere spol. Antalis hovorí: „Sme radi, že môžeme týmto novým odtieňom šedej ponúknuť dizajnérom a kreatívnym tlačiarňam odpoveď na potreby aj tých náročnejších zákazníkov neutrálnymi, ale modernými odtieňmi a zároveň zabezpečiť dokonalý výsledok tlače.“

news-conqueror-grey-5.jpg

Šedá farba, ktorá sa dlho považovala za bezfarebnú, sa dostala do popredia dizajnu. Aj keď je sivá stále popísaná ako klasická, diskrétna a jemne sofistikovaná, dnes je vnímaná ako silná, spoľahlivá a trvalá farba vďaka svojmu implicitnému spojeniu s betónom, žulou, skalou a kameňom. Šedá farba je síce doma na pozadí, ale je nenahraditeľná vďaka svojej schopnosti zvýrazniť ďalšie farby.