antalis-more_SK.jpg

antalis&more

antalis&more je vernostný program Antalis, ktorý svojim zákazníkom ponúka exkluzívne výhody. 

Kúpou našich kľúčových značiek natieraných, nenatieraných papierov, obálok, grafických dosiek, samolepiacich médií, obalových produktov radu Master’In alebo veľkoformátové materiály Coala, odmeníme vás bodmi. Tieto body môžete následne využiť na nákup množstva prémií alebo reklamných darčekov, ktoré vám pomôžu rozvíjať podnikanie a propagovať tieto značky u vašich zákazníkov.

Body* sa vyhodnocujú a pripisujú mesačne; extra body a darčeky môžete zbierať, keď sa zúčastníte propagačných akcií a iných aktivít na webovej stránke antalis&more.

Je to jednoduché, nakupujte akciové produkty, zbierajte body a užívajte si odmeny.
 

Ban-antalis_more_23.jpg

Ako sa zaregistrovať.

 

Je to jednoduché, prejdite na stránku www.antalisandmore.com, vyberte svoju krajinu a postupujte podľa pokynov na vytvorenie nového účtu. Vaše nové prihlasovacie údaje dostanete do 48 hodín. Pri prvom prihlásení automaticky získate 200 BONUSOVÝCH BODOV!

Môžete tiež kontaktovať svojho obchodného zástupcu Antalis, aby vám pomohol vytvoriť účet.

antalis&more – kde vernosť prináša odmenu!

*Prečítajte si zmluvné podmienky

Nástroje a odmeny

usp1-antalis-more.jpg

antalis&more odmeny

Prezrite si množstvo odmien, ktoré vám ponúkame pre vaše marketingové akcie. Budete mať prístup k najnovším telefónom, notebookom a televízorom, obrovskému množstvu darčekových predmetov a mnohým ďalším nástrojom v rámci vašich programov na podporu predaja.

Branded gifts.jpg

Propagujte značky

Antalis podporuje propagáciu niektorých značiek zaradených do programu antalis&more, ako: Image, Data Copy, Color Copy,  ponukou rôznych brandovaných darčekov. V ponuke nájdete perá, zápisníky, flash disky, ruksaky a mnohé ďalšie užitočné predmety. Použite ich vo svojich propagačných akciách, aby ste sa poďakovali klientom a zákazníkom, môžete ich tiež rozdať svojim zamestnancom.

Media Hub

Media Hub sa nachádza na webovej stránke antalis&more. Nájdete v ňom najnovšie reklamné bannery, videá a obrázky produktov, najmä z oblasti office.

Použite obrázky a videá pre svoje webové stránky a promo kampane na zvyšovanie povedomia o značke. Videá môžeme dokonca prispôsobiť pridaním loga vašej spoločnosti.

Pre rýchly a jednoduchý prístup k digitálnemu obsahu kliknutím na link!

Media Hub.gif

Pozrite si krátke video a objavte výhody
nášho vernostného programu antalis&more