S Antalisom sa vám otvára široké pole nových možností.

Či už ste tlačiar, grafik, kreatívny riaditeľ, marketingový riaditeľ či riaditeľ komunikácie, Antalis vám uľahčuje život a pomáha vám vyberať si tie najlepšie výrobky, ktoré uspokoja vaše potreby a skvalitnia vašu tlačenú komunikáciu.

Antalis tiež vytvoril komplexnú ponuku služieb, ktoré podporia vaše podnikanie po celej trase "cesty papiera". Tím spoločnosti Antalis vám môže pomôcť s výberom papiera s objednávkou a doručením priamo k vám.

Najnovšie aktuality

Prečo Antalis?

home-print-brands_SK_2023.jpgSilné značky

Antalis, v spolupráci s poprednými svetovými výrobcami, vytvoril škálu produktov, ktoré splnia každú požiadavku. Objavte naše hlavné značky natieraných aj nenatieraných papierov, obálok, grafických kartónov a samolepiacich médií.

home-print-services.jpgInovatívne služby

Spoločnosť Antalis vytvorila komplexnú ponuku služieb s pridanou hodnotou, ktoré uľahčia zákazníkom život tak, že im pomôžu s výberom papiera, s objednávkou, príjmom a skladovaním papiera, s nakladaním s papierovým odpadom aj s expedíciou tlačených dokumentov.

 

Home-print-D2B.jpgd2b

Iniciatíva digital to business umožňuje zákazníkom naplno využívať výhody najmodernejších digitálnych technológií. V rámci tejto iniciatívy sa zhromažďuje najširšia škála substrátov vhodných pre digitálnu tlač a posilňuje sa spolupráca medzi výrobcami originálnych zariadení, tlačiari, agentúrami a majiteľovi značiek.

Home-print-green.jpgGreen Connection

Iniciatíva Green Connection spoločnosti Antalis stavia na silných značkách recyklovaných papierov, ako sú Cocoon a Cyclus, a na službách a nástrojoch, ktoré vedú zákazníkov spoločnosti Antalis k dodržiavaniu udržateľného prístupu. Zdôrazňuje význam recyklovaných papierov pre stratégiu spoločenskej zodpovednosti jednotlivých firiem.

creative-power-by-antalis.jpgCreative Power

Spoločnosť Antalis je pevne presvedčená, že výber papiera predstavuje kreatívne umenie. Papier prispieva k celkovému efektu nápadu a netvoria len obyčajnou súčasť výrobného procesu. Preto bola vytvorená iniciatíva Creative Power, ktorá spája širokú škálu kreatívnych papierov a súvisiace služby, aby pomohla zákazníkom s voľbou toho správneho papiera.

Kľúčové globálne údaje  (Sektor Print)

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-08.png

Zastúpenie v 30 krajinách

po celom svete

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-10.jpg

Viac ako 49 000 zákazníkov

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg

Viac ako 103 logistických centier

Aktuality