PO - PI, od 8:00 do 16:00 hod
Kontaktujte nás

Značky, na scénu!

Ste manažérom značky, marketingovým riaditeľom, manažérom komunikácie, interiérovým dizajnérom, scénografom, dizajnérom výstav, autorom stánkov, tvorcom značenia alebo tlačiarom veľkoformátovej tlače?

Ak značka, inštitúcia alebo firma komunikuje na veľkom formáte, stáva sa viditeľnejšia a prístupnejšia a jej imidž je v stávke. Spôsob komunikácie značky, médiá a materiály, ktoré si zvolí, o nej mnohé napovie. Načúva značka svojim zákazníkom? Je vrelá, pragmatická, inovatívna, tradičná, berie ohľady na životné prostredie? A čo ďalšie?

Spoločnosť Antalis podporuje značky a odborníkov na vizuálnu komunikáciu, inšpiruje ich a ponúka im tú najširšiu škálu materiálov a súvisiacich služieb, ktoré im umožnia uvádzať ich projekty do života, po celej Európe.

Aplikácie a Inšpirácie

Home-viscom-application-1.jpgMaloobchod

Home-viscom-application-2.jpgDekorácie

Home-viscom-application-3.jpgPolepy vozidiel

Home-viscom-application-4.jpgVonkajšia reklama

Home-viscom-application-5.jpgVýstavy

Home-viscom-application-6.jpgOkenná grafika

Naša misia

Inšpirovať a podporovať našich zákazníkov, aby vďaka širokej škále našich produktov, našich odborných znalostí a logistického know-how v celej Európe prichádzali s inovatívnymi a udržateľnými riešeniami. Neustále sledujeme trh a vyberáme si tie najlepšie technické, estetické, ekologicky zodpovedné a konkurencieschopné materiály, ktoré zodpovedajú súčasným trendom.

Prečo sa rozhodnúť pre Antalis?

Home-viscom-aida.jpgAntalis Interior Design Award

Cena Antalis Interior Design Award je prvá medzinárodná súťaž, ktorej cieľom je vytvoriť ekosystém okolo personalizovaných interiérových dekorácií.

 

Home-viscom-grand-format.jpgNajširšia ponuka na trhu

V spolupráci s renomovanými výrobcami ponúkame spoľahlivé a inovatívne riešenia pre technológiu digitálnej atramentovej tlače, ktoré budú zodpovedať vášmu rozpočtu.

Home-viscom-coala.jpgCoala dostupná v 29 krajinách

COALA, komplexný rad veľkoformátových materiálov pre kvalitné riešenie za tú najlepšiu cenu

 

Home-viscom-brands-sk.jpg

Naše partnerské značky

Vyberáme si výrobcov s jedinečným know-how a zručnosťami, ktoré sú zárukou, že budú dodržiavať štandardy a rešpektovať životné prostredie.

 

Home-viscom-international.jpgNaše medzinárodné zastúpenie

Máme rozsiahle skúsenosti s nadnárodnými zákazníkmi a sme schopní vám predložiť individuálnu ponuku v rovnakej kvalite kdekoľvek na svete.

Home-viscom-services.jpgNaša široká ponuka služieb

Naši odborníci na vizuálnu komunikáciu sú vám k dispozícii, aby pomohli radou, školením alebo profilmi ICC pre vaše zariadenie. Naša efektívna logistika ponúka štandardné dodanie jeden deň po podaní objednávky.

Kľúčové globálne údaje (Sektor Visual communication)

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-09.jpg

Zastúpenie v 27 krajinách sveta

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-11.jpg

2 200 produktov

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-37.jpg

Vyše 29 100 zákazníkov

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg

Vyše 117 logistických centier