Antalis, váš dodávateľ rolových a doskových materiálov pre vizuálnu komunikáciu

S viac ako 5 tisíc produktami pokrývame väčšinu potrieb veľkoformátovéj vizuálnej komunikácie, vrátane rolových i doskových materiálov, doplnkov a pútačov. Vytvorili sme jedinečný súbor inovatívnych, ekologicky šetrných a renomovaných značiek, napríklad Coala, PERSPEX, Arlon, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na certifikáciu.

Coala, naša vlastná značka dostupná v 28 krajinách sveta. Predstavuje najlepší a najinovatívnejší výber médií pre výrobu POS, interiérového dizajnu a dekorácii pre interiér aj exteriér.

VisualCom-home-img2.jpg

VisualCom-home-catalog.jpg

 

Objavte náš katalóg produktov pre vizuálnu komunikáciu.

  • Viac...

Naše značky

VisualCom-home-coala.jpg

Komplexný rad veľkoformátových digitálnych materiálov pre vnútornú i vonkajšiu reklamu. Pre tlačové stroje využívajúce syntetické aj vodou riediteľné atramenty.

VisualCom-home-priplak.jpg

PRIPLAK® je pevný, ale flexibilný plastový materiál, ideálny pre komunikačné a zobrazovacie produkty, obaly a kancelárske potreby.

VisualCom-home-Perspex.jpg

Akrylátové dosky s vynikajúcimi optickými vlastnosťami, vysokou odolnosťou voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom.

arlon-logo-brand-page.jpg

Arlon, svetový líder vo vývoji inovatívnych riešení v grafickom a signage priemysle, vyrába vysoko kvalitné samolepiace vinylové fólie, ktoré sú vhodné pre rôzne aplikácie - od polepov vozidiel a vozových parkov až po veľkoformátovú tlač a grafiku.