Náš manifest: Konajme spoločne
pre udržateľnejšiu vizuálnu komunikáciu

Životné prostredie kričí o pomoc. My to viemeNaši klienti to vedia. Ich zákazníci to vedia. Ako hlavný popredný distribútor pre priemysel Sign & Display máme my, aj vy, všetci naši klienti a partneri mimoriadne dôležitú úlohu pri zvyšovaní zodpovednosti nášho priemyslu.

green-sustainability-v3.jpg

ABY SME DOSIAHLI SKUTOČNÝ ROZDIEL, POTREBUJEME VYTVORIŤ TÍM SO VŠETKÝMI ZAPOJENÝMI.

Je čas urýchliť náš prechod na  ekologicky zodpovedné značky a displejeToto je oveľa viac ako vízia. Je to náš záväzokA nie je to dobré iba pre planétu. Je to chytré aj pre podnikanie. Spotrebitelia požadujú zodpovedné postupy. Tí, ktorí si ich adoptujú dnes, budú zajtra lepšie vybavení.

 

DOBRÁ SPRÁVA JE, ŽE BYŤ ZODPOVEDNÝ JE JEDNODUCHŠIE AKO SI MÔŽETE MYSLIEŤ.

Aby sme dosiahli zmysluplnú zmenu v oblasti vizuálnej komunikácie, vytvorili sme model, ktorý v sebe spája objektívny systém hodnotenia zodpovednosti zdrojovej suroviny a ekologickosti produktov. Navyše ponúkame špecializovanú podporu tímu pre  bezproblémový  prechod k trvalo udržateľnému rozvoju vášho podnikania.

raindrop.jpg

Rozvoj zodpovedného dodávateľského reťazca

Už sme začali. Od roku 2013 sa zaoberáme vývojom zodpovedného komplexného riadenia dodávateľského reťazca. V tomto rozsahu sme vyvinuli  ANTRAK, online platformu, ktorá nám umožňuje zhromažďovať, centralizovať a analyzovať informácie dodávateľov týkajúce sa regulácie, sledovateľnosti produktov a záväzkov v oblasti CSR. 

Vytvorenie systému objektívneho hodnotenia

Chceme ísť ďalej. Prijatie zodpovedných opatrení je nevyhnutné a tiež je potrebné ich preukázať. Prostredníctvom nášho známeho a osvedčeného systému Green Star System ™ meriame kľúčové faktory vrátane použitej suroviny a recyklovateľnosti na konci životnosti. Každý výrobok má hodnotenie od nuly do päť hviezdičiekTento systém hodnotenia sme rozšírili na produkty vizuálnej komunikácie. Cieľom je spoločne vyšplhať vyššie v našom úsilí o udržateľné riešenia a poskytnúť vám údaje na zdieľanie s vašimi vlastnými zákazníkmi. Naším cieľom je, aby do roku 2030 bolo 75% našich predaných produktov ohodnotených 3 alebo viac hviezdičkami.

 

beige.jpg

 

water.jpg

Poskytovanie správnych produktov

Niekedy je plast naozaj fantastický. V skutočnosti je niekedy dokonca ekologicky pragmatická voľba, ako napríklad pri okenných fóliách, ktoré môžu odrážať slnečné žiarenie a znížiť energetickú náročnosť budovy alebo môžu slúžiť ako lacnejšia alternatíva k zbytočným renováciám budov. Ale v širšom pohľade je zrejméže je nevyhnutné prejsť od fosílnych surovín k recyklovaným, recyklovateľným materiálom.

Ponúkame ekologicky zodpovedné alternatívy pre väčšinu vnútorných a vonkajších aplikácií vizuálnej komunikácie. Vyskúšajte ich, budete prekvapení kvalitou ekologicky zodpovedných riešení, do ktorých sme investovali.

gss-low.jpg
Green Star System pre Vizuálnu komunikáciu

Náš Green Star System poskytne vášmu výberu materiálov nový rozmer. Voľba, ktorá vytvorí vizuálne emócie a zároveň prospieva kvalite životného prostredia.