PO - PI, od 8:00 do 16:00 hod
Kontaktujte nás
Antalis Interior Design Award
Antalis Interior Design Award
Just print you imagination

The Antalis Interior Design Award

Antalis, popredný európsky distribútor papiera a produktov pre vizuálnu komunikáciu, upevňuje svoju pozíciu na trhu interiérového dizajnu a vyhlasuje súťaž Antalis Interior Design Award 2019, venovanú  jedinečným a na mieru upraveným priestorom, ktoré vytvorili nadaní kreatívci z celého sveta.

Prvý ročník súťaže Antalis Interior Design Award, ktorý sa konal v roku 2017, zaznamenal obrovský úspech. Bolo doň prihlásených takmer 350 projektov z 29 krajín sveta, webové stránky Antalis Interior Design Award zaznamenali 40 tisíc návštevníkov a súťaž sa tešila obrovskému záujmu tradičných i sociálnych médií.

Interiéroví dizajnéri, architekti, tlačiari, brand manažéri aj študenti dizajnu môžu od 1. októbra 2019 do 31. januára 2020 prihlásiť svoje  najlepšie projekty, v ktorých využívajú aspoň jeden produkt z ponuky Visual Communication spoločnosti Antalis.

THE BOOK

Objednajte si THE BOOK

moparis_antalis-award_j18_gs-216-800x450-c-default.jpg

Víťazi súťaže

Objavte víťazné projekty, ktoré vytvorili profesionáli interiérových dizajnérov, architekti, návrhári interiérov, tlačiarne alebo reklamné agentúry, s použitím aspoň jedného produktu z radu Antalis Coala.

Book.jpg

The BOOK

Na stránkach knihy nájdete 50 najkrajších realizácií predstavených počas súťaže, ako aj 9 projektov ocenených porotou. Táto inšpirujúca kniha tiež ilustruje množstvo kreatívnych možností, ktoré ponúkajú materiály Antalis pre interiérový dizajn.