PO - PI, od 8:00 do 16:00 hod
Kontaktujte nás

Objavte chytré obalové riešenia, vytvorené presne na mieru špecifickým potrebám vašej firmy.

Viete, že optimalizácia baliaceho procesu môže mať obrovský vplyv na vašu činnosť a výsledky? Či pôsobíte v akomkoľvek odvetví, prevádzke alebo e-businesse, proces balenia je kľúčovým prvkom každodenných procesov, ktorý ovplyvňuje efektivitu dodávateľského reťazca, bezpečnosť produktov, a dokonca aj zákaznícku skúsenosť.

Nech sa vo firme stretávate s čímkoľvek, experti Antalis Packaging sú tu preto, aby vám pomohli a ponúkli správne obalové riešenie, baliace zariadenie alebo chytrú službu.

 

Definujeme 5 základných prístupov k zákazníkovi

business-challenge-600x400px-logistical-performance.jpg

EFEKTÍVNA LOGISTIKA

Optimalizujte proces balenia a zachovajte bezpečnosť a kvalitu svojich produktov po celý logistický reťazec. Využite naše odborné služby a obalové riešenia.

business-challenge-600x400px-easy-orderinge.jpg

JEDNODUCHÉ OBJEDNÁVANIE

Nájdite najlepšie obalové riešenie svojich špecifických potrieb. Nechajte si poradiť a jednoducho zadajte objednávku prostredníctvom nášho intuitívneho eShopu.

business-challenge-600x400px-business-simplification.jpg

ĽAHKÉ BALENIE

Znížte každodenné časovo náročné administratívne a nákupné procesy vďaka našim riešeniam na mieru presne podľa vašich baliacich procesov a potrieb vašich baliacich zariadení.

challenge-customised-packaging-consumer-experience.jpg

VAŠA ZNAČKA NA OČIACH

Ponúknite svojim zákazníkom tú najlepšiu zákaznícku skúsenosť. Zviditeľníte svoju značku, posilníte vernosť zákazníkov a preferenciu značky.
Riešenie presne na mieru vašich produktov, za rozumné náklady.

business-challenge-600x400px-operating-optimisation.jpg

PREVÁDZKOVÁ OPTIMALIZÁCIA

Spoločne s našimi špecialistami nastavte inovatívne riešenie na mieru presne podľa potrieb vašej firmy, ktoré zabránia poškodeniu produktov pri vývoze alebo preprave medzi prevádzkami.

our-experts-at-your-service-354x354px-2.jpg

MEDZINÁRODNÍ PRODUKTOVÍ EXPERTI

Naši experti vám pomôžu zaistiť správnu ochranu pre vaše produkty, a tým zvýšiť hodnotu vašej značky.

our-experts-at-your-service-354x354px-1.jpg

ŠPECIALISTI NA OBALOVÝ MATERIÁL

Inovatívne balenie dokáže optimalizovať logistiku, zvýšiť použiteľnosť a zlepšiť zákaznícku skúsenosť. Pozrite sa, ako môžete vaše obalové materiály posunúť o úroveň vyššie.