PO - PI, od 8:00 do 16:00 hod
Kontaktujte nás

Rozširujeme ponuku LFP materiálov a materiálov pre vizuálnu komunikáciu o sortiment z našich zahraničných skladov!

Rozširujeme ponuku LFP materiálov a materiálov pre vizuálnu komunikáciu o sortiment z našich zahraničných skladov!

Nové produkty, aj nový spôsob distribúcie.

V prvej fáze sme pre vás vybrali 100 produktov, ktoré logickým spôsobom rozširujú a dopĺňajú naše skladové portfólio a tento zoznam sa bude postupne rozširovať.

Aby ste na svoj objednaný tovar nečakali príliš dlho, jeho dopravu sme zverili renomovaným kurierskym spoločnostiam, ktoré vám ho privezú do 3 pracovných dní od objednania, priamo z našich zahraničných skladov. 

Preskúmajte náš rozšírený sortiment a profitujte z nových príležitostí.
 


 

Charlie-laminacia.jpg

Laminácie

Laminovacie a obojstranne lepiace fólie

Charlie-podlaha.jpg

Samolepiace fólie

Hľadáte polymerické, Wall wrap, podlahové, okenné, magnetické a fero filmy, alebo tabuľové fólie? 

Charlie-roll-up.jpgFilmy do prezentačných systémov

Prémiové PP a PET materiály do prezentačných Roll-up systémov. Frontlit a blockout bannery.

 

Charlie-textil.jpg

Texílie

Kvalitné textílie pre Roll-up systémy, alebo krátkodobé exteríérové aplikácie. Nehorlavé, nekrčivé, vhodné pre rolovanie.

 

Charlie-papier.jpgPapiere

Exteriérové posterové papiere Coala. 

 

Charlie-tapety.jpgTapety

Vysoko kvalitné tapety s hladkým alebo štruktúrovaným povrchom, zadnou stranou z papiera alebo netkanej textílie. Klasické, alebo samolepiace.


COALAROLL.jpg

 

Laminácie a obojstranne lepiace fólie

Polymerické

Coala 2D Lam Gloss

Lesklá PVC laminovacia fólia 75 mic. s UV filtrom. Životnosť 5 rokov. Permanentné ultračíre solventné lepidlo.

Coala 2D UV Lam Gloss

Lesklá PVC laminovaca fólia 70 mic. s UV filtrom vhodná pre lamináciu UV tlače. Životnosť 5 rokov. Permanentné ultračíre emulzné (WB) lepidlo. Vinutie na roli - inside.

Coala 2D Lam Matt

Matná PVC laminovacia fólia 75 mic. s UV filtrom. Životnosť 5 rokov. Permanentné ultračíre solventné lepidlo.

Coala 2D UV Lam Matt

Matná PVC laminovacia fólia 70 mic. s UV filtrom vhodná pre lamináciu UV tlače.  Životnosť 5 rokov. Permanentné ultračíre emulzné (WB) lepidlo. Vinutie na roli - inside.

Whiteboard laminácie

Coala Dry Erase Lam

Číra, lesklá, polypropylénová fólia 40 mic. s UV filtrem vhodná pre whiteboard aplikácie. Laminácia je popisovateľná Whiteboard fixami. Emulzné (WB) lepidlo 25mic. Životnosť do 2 rokov

Antigraffiti

Coala Anti Graffiti Lam

Ultračíra, lesklá, polyesterová fólia 20 mic. s UV filtrom, vhodná pre lamináciu UV tlače. Použiteľná na lamináciu okenných fólií pri aplikácii len na rovné povrchy. Životnosť v exteriéri až 3 roky. Číre permanentné solventné lepidlo 30 mic.

Coala Anti Scratch Lam

Matná PVC laminovacia fólia 75 mic. s UV filtrom, vhodná pre lamináciu UV tlače. Špeciálny náter zabraňujúci stopám po škrabancoch. Vhodná na lamináciu výstavných a POP aplikácií, ktoré sú vystavené pod priamym osvetlením. Životnosť až 3 roky. Číre permanentné solventné lepidlo 30 mic.

Podlahové laminácie

Coala Floor Lam Sand 100 mic.

Štruktúrovaná monomerická PVC laminovacia fólia s UV filtrom. Permanentné číre WB lepidlo. Životnosť v interiéri do 3 mesiacov. Fólia má podľa normy DIN 51130  a podľa DIN V 18032 certifikáciu na športové podlahy. Vhodné tiež k laminácii filmov do prezentačných systémov Roll-Up a Pop-Up.

Coala Floor Lam Sand 170 mic.

Štruktúrovaná monomerická PVC laminovacia fólia s UV filtrom. Permanentné číre WB lepidlo. Životnosť v interiéri do 6 mesiacov. Fólia má podľa normy DIN 51130 certifikáciu R11.

Coala Floor Lam 2D

Štruktúrovaná polymerická PVC laminovacia fólia 100 mic. s UV filtrom. Permanentné číre solventné lepidlo. Životnosť v exteriéri až 7 rokov. Fólia má podľa normy DIN 51130 certifikáciu R9.

 

Kašírovacia fólia (obojstranne lepiaca)

Coala Double-sided Removable/Permanent

Číra, polyesterová fólia 12 mic., jednostranne krytá podkladovým papierom WB čírym lepidlom o špecifikáciách nižšie.

Coala Window Mount Easy Rem/Perm

Ultračíra, polyesterová fólia 23 mic., obojstranne krytá linerom s odstrániteľným / permanentným WB čírym lepidlom.
   
Pre viac informácií o dostupných prevedeniach a cenách kliknite na produkt.

 

 

 

Samolepiace fólie

Polymerické

Coala 2D White Gloss Permanent Clear

Coala 2D White Matt Permanent Clear

Biela, lesklá / matná 75 mic. samolepiacA PVC fólia. Životnosť 5-7 rokov. Permanentné číre solventné lepidlo. ES / S / UV / LX.
Coala 2D White Gloss Permanent Grey Biela, lesklá 75 mic. samolepiaca PVC fólia. Životnosť 5 -7 rokov. Permanentné šedé solventné lepidlo. ES / S / UV / LX, certifikované pre HP Latex,
Coala 2D White Gloss Permanent Grey Air Free Biela, lesklá 75 mic. samolepiaca PVC fólia. Životnosť 5-7 rokov. Permanentné kanálikové (air-free) sivé solventné lepidlo. ES / S / UV / LX, certifikované pre HP Latex,

Wall wrap fólie - špeciálne lepidlá High-Tack a Low-Tack

Coala Quickstick S

Tuhá fólia pre rýchle bezproblémové aplikácie na rovné a štruktúrované povrchy. Biela, matná PVC fólia, 360 mic. Odstrániteľné číre lepidlo s vysokou počiatočnou lepivosťou, ktoré umožňuje niekoľkonásobné odstránenie a aplikáciu bez zanechania zvyšku lepidla, po roku sa v optimálnych podmienkach mení na permanentné.

Podlahové fólie

Coala Easy Stick Floor

 

Coala Walk & Wall

 

Coala Event Walk

Štruktúrovaná protišmyková fólia pre krátkodobé použitie na asfaltové, betónové plochy, nenatieraný kameň. Biela, matná, PVC fólie, 457 mic. Životnosť v interiéri 3 mesiace, v exteriéri 1 týždeň. Certifikácia protišmyku R10. Nelaminuje sa. Permanentné číre lepidlo, s vysokou lepivosťou.

Fólie pre okenné aplikácie

Coala View

Okenné fólie One Way Vision. Biely perforovaný 145 mic. monomericky vinyl s čiernym náterom na zadnej strane, snímateľné číre solventné lepidlo. Celková priepustnosť 40% (60/40). Priemer dier 1,6mm. Životnosť do 2 rokov. ES / S / UV / LX

Coala Easy Stick Clear

Transparentné, matná monomerická PVC fólie, 100 mic., Špeciálne číre odstrániteľné emulzné (WB) bodové lepidlo. Jednoduchá aplikácia. Životnosť do 1 roka - krátkodobá vnútorná reklama. ES / UV / LX

Coala Easy Stick White Gloss

Coala Easy Stick White Matt

Biela monomerická PVC fólia, 100 mic., Špeciálne číre odstrániteľné emulzné (WB) bodové lepidlo. Jednoduchá aplikácia. Životnosť do 1 roka - krátkodobá vnútorná reklama. ES / UV / LX

Coala Frosted Air Free

Coala Cling Film White S

Matná polymerické fólia 80 mic. s permanentným solventným Air Free lepidlom. Životnosť nepotlačenej fólie 5-7 rokov. Fólia je rozmerovo stála. Odporúčame aplikáciu "suchou" metódou. Priepustnosť svetla cca 80%, UV absorpcia cca 95%. ES / S / UV

Coala Clear Tack UV

Ultračíry lesklý polyesterový film 100 mic. so špeciálnou hybridnou technológiou lepenia. Nízka lepivosť, ľahká repozície, po odstránení nezanecháva zvyšky lepidla. Použitie na hladké povrchy ako je sklo, akryláty a ďalšie. Ideálne pre vnútorné výlep na výkladné skrine - materiál je reverzne potlačený. Životnosť v interiéri až 3 roky, v exteriéri až 6 mesiacov.

Coala White Tack S

Biely polyesterový film 125 mic. so špeciálnou hybridnou technológiou lepenia. Nízka lepivosť, ľahká repozície, po odstránení nezanecháva zvyšky lepidla. Použitie na hladké povrchy ako je sklo, akryláty a ďalšie. Ideálne pre vnútorné výlep na výkladné skrine. Životnosť v interiéri až 3 roky. ES / S / UV / LX

Tabuľová fólia

Coala Chalkboard Black

Samolepiaca čierna tabuľová fólia 180 mikrónov určená na popisovanie klasickou i tekutou kriedou (vodou odstrániteľné). Neodporúčame používať detergenty ani odstraňovače na alkoholovej báze. Materiál možno rezať na plotri do rozličných tvarov. Permanentné disperzné (WB) lepidlo. Potlač UV

Magnetické a Ferro fólie

Coala Magnetic Base Adhesive 700 mic - báze Magnetický systém pre dočasnú reklamu. Samolepiaci magnetický film slúži ako podklad pre ľahko vymenitelné Ferro filmy.

Coala Ferro PET Film 180 mic - vrchní díl

Coala Ferro PP Film 190 mic - vrchní díl

Coala Ferro Canvas PET 430 mic - vrchní díl

Ferro fólie určené pre jednoduché aplikácie na magnetickú báze. Coala Ferro Canvas PET WB / ES / S / UV / LX.  Coala Ferro PET Film ES / S / UV / LX.  Coala Ferro PP Film WB / UV / LX.

Coala Magnetic Printable PVC 350 mic

Coala Magnetic Printable PVC 500 mic

Biela magnetická fólia so silnou priľnavosťou. Možno rezať i vysekávať. Aplikácie napr. na Ferro báze, automobiloch a chladničkách. Potlač UV

Coala Magnetic Printable PET 300 mic

Biela magnetická polyesterová fólia so silnou priľnavosťou. Možno rezať i vysekávať. Aplikácie napr. na automobiloch a chladničkách. Potlač ES / S / UV / LX.
   
Pre viac informácií o dostupných prevedeniach a cenách kliknite na produkt.

 

Filmy do prezentačných systémov

Roll-Up PP S

PP matný materiál do Roll-Up, 195 mic., tmavo šedá zadná strana. Vysoká opacita, rovinnosť, odolnosť proti poškriabaniu a vlhkosti. ES / S / UV / LX, certifikované pre HP Latex,

Coala Roll-Up PET S

Prémiový PET materiál do Roll-Up, 160 mic., strieborná zadná strana, vysoká opacita a rovinnosť. ES / S / UV / LX, certifikované pre HP Latex,

Coala Pop-Up PET S

PET materiál do POP-Up, 340 mic., strieborná zadná strana, vysoká opacita a rovinnosť. ES / S / UV / LX.

Bannery

Coala Frontlit Daily S Matt 510 g

Liate - Frontlit. Špecifikácia základnej tkaniny 1000 * 1000D, 20 * 20 / inch, vinutie na rolu - inside. ES / S / UV / LX.

Coala Blockout Daily S 610 g

Liate - Blockout. Matný banner s čiernou nepriehľadnou strednou vrstvou pre stredné aplikácie. Vhodný aj pre interiérové aplikácie (roll-up, prezentačné stojany), určený na obojstrannú potlač. ES / S / UV / LX.
   
Pre viac informácií o dostupných prevedeniach a cenách kliknite na produkt.

 

Textílie

Coala Textile Frontlit Soltex

Potlačená textilná cievka s potlačou vlny vpredu, 230 g/m². Krátkodobé vnútorné a vonkajšie použitie, 100% polyester, B1, M1, tkané. Vysoká kvalita tlače, žiadne praskliny na ryhách, vodoodpudivá a odolná proti roztrhnutiu a rozmazaniu. Žiadne rozstrapkanie a ideálne na výrobu zrolovania, l-banneru, závesných displejov, banneru a pozadia okna.
Certifikáty B1, M1 a Oeko-Tex Standard 100.  Solvent / UV / latexová vonkajšia strana potiahnutá (potiahnutá), okrem šírky 3100 mm, ktorú je možné potlačiť na vnútornú stranu. Ekologické, bez PVC.

Coala Display Textile

Polyesterová fólia s vysokou hustotou na šedej zadnej strane, špeciálne navrhnutá pre vaše informačné a komunikačné médiá v zobrazení „Rollup“, zaručuje vynikajúcu živosť farieb s minimálnou spotrebou atramentu. Je veľmi plochý a úplne nepriehľadný a je ideálny pre všetky vaše expozičné a výstavné štruktúry, kde zaisťuje optimálne vylepšenie vašej značky a vašich výrobkov. 
   
Pre viac informácií o dostupných prevedeniach a cenách kliknite na produkt.

 

Papiere

Coala Outdoor Poster Satin 140 g

Coala Outdoor Poster Satin 212 g

Špeciálny posterový satinovaný papier, ktorý je saturovaný latexom. Silný, odolný proti vode a pokrčeniu.
   
Pre viac informácií o dostupných prevedeniach a cenách kliknite na produkt.

 

 

Tapety

Nesamolepiace:

 

Coala WallDesign NW S / UV / LX

Hladká natieraná tapeta so zadnou stranou z netkanej textílie s plošnou hmotnosťou 150g/m2. Neobsahuje PVC ani zmäkčovadlá. Tapety sú pevné a rozmerovo stále.

Coala Deco Wall S

Hladká tapeta so zadnou stranou z netkanej textílie s plošnou hmotnosťou 210g/m2. Neobsahuje PVC ani zmäkčovadlá. Pre dekorácie výstavných stánkov, expozícií, obchodov atď. Určená iba na nenasiakavé a hladké povrchy (nie na štukovej omietky). Tapety sú pevné a rozmerovo stále.

Coala WallDesign P Fine Sand

Tapety so štruktúrovaným plastovým povrchom a papierovou zadnou stranou s plošnou hmotnosťou 300g/m2. Lepidlo sa aplikuje priamo na tapety, odporúčame lepidlo na ťažké tapety. Tapety sú rozmerovo stále, odolné proti poškriabaniu a možno ich čistiť mydlovou vodou v závislosti od typu atramentu.

Coala WallDesign NW Fine Sand

Coala WallDesign NW Leather

Coala WallDesign NW Silver

Tapety so štruktúrovaným plastovým povrchom a zadnou stranou z netkanej textílie s plošnou hmotnosťou 350g/m2. Aplikujú sa bez namáčania, na stenu natretú tapetovým lepidlom. Odporúčame lepidlo na ťažké tapety. Tapety sú rozmerovo stále, odolné proti poškriabaniu a možno ich čistiť mydlovou vodou v závislosti od typu atramentu.

Samolepiace:

 

Coala WallDesign NW Prepasted

Hladká matná natieraná tapeta so zadnou papierovou stranou s plošnou hmotnosťou 170g/m2 s už naneseným lepidlom, ktoré sa aktivuje vodou. Neobsahuje PVC ani zmäkčovadlá. Tapety sú pevné a rozmerovo stále. Certifikácia nehorľavosti A.

Coala Sticky Wall S

Hladká tapeta so zadnou stranou z netkanej textílie so semi-permanentným lepidlom s plošnou hmotnosťou 210g/m2. Neobsahuje PVC ani zmäkčovadlá. Pre dekorácie výstavných stánkov, expozícií, obchodov atď. Určená iba na nenasiakavé a hladké povrchy (nie na štukovej omietky). Tapety sú pevné a rozmerovo stále.
   
Pre viac informácií o dostupných prevedeniach a cenách kliknite na produkt.