PO - PI, od 8:00 do 16:00 hod
Kontaktujte nás

Príbeh úspešného dizajnu alebo interiérovej architektúry vždy začína kvalitou a estetikou použitých materiálov. Antalis, ako nadnárodná spoločnosť, vyberá tie najkrajšie a najinovatívnejšie materiály z celého sveta, aby sme vám mohli ponúknuť stále nový zdroj inšpirácie.

Príbeh úspešného dizajnu alebo interiérovej architektúry vždy začína kvalitou a estetikou použitých materiálov. Antalis, ako nadnárodná spoločnosť, vyberá tie najkrajšie a najinovatívnejšie materiály z celého sveta, aby sme vám mohli ponúknuť stále nový zdroj inšpirácie.

V neustálom hľadaní nových textúr a v spolupráci s dizajnérmi priestorov, aby sme sledovali trendy, ponúkame kompletnú škálu materiálov, ktoré je možné znova a znova upravovať . Naše produkty sú vyvinuté tak, aby sa prispôsobili najnovším inováciám v digitálnej tlači a sú kompatibilné s HP Latex, Eco-solvent, UV a sublimačnými atramentmi .

 

Bez ohľadu na oblasť a štýl vášho dekoračného projektu, v Antalise nájdete produkty pre každú aplikáciu:

  • Wall coverings: Tapety, Textil, Zamat na potlač, v lepiacej, lepenej alebo predlepenej verzii.
  • Acoustic materials: Akustický textil
  • Magnetic coatings: Biele alebo čierne lepiace magnetické základy a hladké alebo štruktúrované železné filmy.
  • Colored adhesive velvets na popisovanie alebo tvarové vyrezávanie 
  • Windows decors so špeciálnou zmienkou pre našu nádhernú Coala Organza 
  • Upholstery materials: Ekokoža, Prírodné a recyklované materiály
  • Covering films s našou radou Coala Interior Film, novou generáciou poťahov na dvere, steny, pulty a nábytok vo viac ako 450 povrchových úpravách.
  • Floors materials

 

Všetky tieto produkty sú ideálne na dekoráciu alebo renováciu maloobchodných predajní, hotelov, pracovných priestorov, zdravotníckych zariadení .... A keďže sa nám náš sortiment dekorácií Antalis naozaj páči, rozhodli sme sa vyzdobiť naše medzinárodné sídlo. Pozrite si video a nechajte sa inšpirovať pri premene vašich priestorov.

Teraz by ste chceli kontrolovať kvalitu našich produktov? Vytvorili sme pre vás Deco Sample Box . V tejto krabici predstavujeme 28 produktov z nášho globálneho sortimentu dekorácií .

Objavte kombináciu produktov, niektoré vytlačené pomocou digitálnej technológie, niektoré ručne vyberané z nášho výberu Coala Interior Film.

Vynikajúca kvalita, atraktívny dizajn a odborné poradenstvo... robí z Antalis prémiového partnera, ktorý vám poskytne inšpiráciu pre vaše dekoratívne projekty.

Vitajte v našej komunite vytvorenej na propagáciu personalizovaných dekorácií.

Na podporu a povzbudenie dizajnérskej kreativity sme spustili ocenenie Antalis Interior Design Award. Ide o dvojročnú súťaž pre architektov, interiérových dizajnérov, poskytovateľov tlačových služieb a majiteľov značiek. Je to príležitosť ukázať svoj talent na medzinárodnej úrovni.

Ďalšie vydanie príde čoskoro. Medzitým nájdete inšpiráciu prezeraním projektov na www.antalisinteriordesignaward.com a objednajte si svoju osobnú bezplatnú kópiu knihy, ktorá obsahuje 50 najkrajších projektov.

Vynikajúca kvalita, atraktívny dizajn a odborné poradenstvo... robí z Antalis prémiového partnera, ktorý vám poskytne inšpiráciu pre vaše dekoratívne projekty. Chcete sa porozprávať s odborníkom, kontaktujte nás.

book-deco.png